pluma-plugins 1.25.0 - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Bookmarks
ga: Leabharmharcanna

en: Default color of text in the terminal
ga: Dath réamhshocraithe téacs sa teirminéal

en: Default color of terminal background
ga: Dath réamhshocraithe chúlra an teirminéil

en: The cursor appearance
ga: Cuma an chúrsóra

en: Font
ga: Cló

en: Terminal
ga: Teirminéal
