pluma-plugins 1.25.0 - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Number of lines to keep in scrollback
kk: Айналдыру тарихында сақтау үшін жолдар саны

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
kk: Кері айналдыру тарихында жолдар саны шектелмеген болуы керек пе

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
kk: True болса, кері айналдыру жолдары ешқашан тасталмайды. Кері айналдыру тарихы дискіде уақытша түрде сақталады. Егер терминалда тым көп шығыс бар болса, онда диск орны бітіп қалуы мүмкін.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
kk: Перне басылған кезде ең төменге дейін айналдыру керек пе

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
kk: Ақиқат болса, перне басылған кезде айналдыру жолағы төменге өтеді.

en: Default color of text in the terminal
kk: Терминалдағы мәтіннің негізгі түсі

en: Default color of terminal background
kk: Терминалдың фон түсі

en: Palette for terminal applications
kk: Терминал қолданбалары үшін палитра

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
kk: Терминал виджеті үшін тема түстерін қолдану керек пе

en: Whether to blink the cursor
kk: Курсордың жыпылықтауы керек пе

en: The cursor appearance
kk: Курсордың сыртқы түрі

en: Whether to use the system font
kk: Жүйелік қаріпті қолдану керек пе

en: Font
kk: Қаріп

en: Terminal
kk: Терминал
