pluma-plugins 1.25.0 - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Bookmarks
ku: Bijare

en: Whether to silence terminal bell
ku: Qutkirina dengê zengilê termînalê

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
ku: Heke hatibe hilbijartin, tu pêl bişkokê bike wê darikê şemitandinê bibe jêr.

en: Default color of text in the terminal
ku: Rengê standard ya nivîsa di termînalê de ye

en: Default color of terminal background
ku: Rengê standard ya rûerdê termînalê

en: Palette for terminal applications
ku: Ji bo sepanên termînalê palet

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
ku: Ji dirbê perçekê termînalê bikaranîna rengan

en: Whether to use the system font
ku: Bikaranîna curenivîsên pergalê

en: Font
ku: Cureyê nivîsê

en: Terminal
ku: Termînal
