pluma-plugins 1.25.0 - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Whether to silence terminal bell
lv: Vai atslēgt termināļa zvanu

en: Number of lines to keep in scrollback
lv: Rindu skaits, ko paturēt ritināšanas atmiņā

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
lv: Vai ritināšanas atmiņā paturēt neierobežotu skaitu rindiņu

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
lv: Ja patiess, atpakaļ ritināšanas rindas nekad netiks izmestas. Atpakaļ ritināšanas vēsture tiks uz laiku saglabāta diskā, tāpēc tas var izraisīt diska vietas trūkumu, ja terminālī ir daudz izvada.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
lv: Vai aizritināt ritjoslu līdz lejai, kad kāds klaviatūras taustiņš tiek piespiests

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
lv: Ja patiess, nospiežot taustiņu, novieto ritjoslu apakšā.

en: Default color of text in the terminal
lv: Noklusētā teksta krāsa terminālī

en: Default color of terminal background
lv: Noklusētā termināļa fona krāsa

en: Palette for terminal applications
lv: Terminālo aplikāciju palete

en: Terminals have a 16-color palette that applications inside the terminal can use. This is that palette, in the form of a colon-separated list of color names. Color names should be in hex format e.g. "#FF00FF"
lv: Termināļos ir 16 krāsu palete, kuru termināļa aplikācijas var izmantot. Šī ir tā palete krāsu nosaukumu, kas atdalīti ar kolu, saraksta veidā. Krāsu nosaukumiem vajadzētu būt pierakstītiem heksadecimālā formā, piem., "#FF00FF"

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
lv: Vai lietot pašreizējās tēmas krāsas termināļa logrīkam

en: If true, the theme color scheme used for text entry boxes will be used for the terminal, instead of colors provided by the user.
lv: Ja patiess, tēmas krāsu shēma, kas tiek lietota teksta ievades laukos, tiks izmantota terminālī lietotāja uzdoto krāsu vietā.

en: Whether to blink the cursor
lv: Vai kursoram ir jāmirgo

en: The cursor appearance
lv: Kursora izskats

en: Whether to use the system font
lv: Vai izmantot sistēmas fontu

en: Font
lv: Fonts

en: Terminal
lv: Terminālis
