pluma-plugins 1.25.0 - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Bookmarks
mn: Хавчуурга

en: Number of lines to keep in scrollback
mn: Гүйлгэгч доторхи мөрийн тоо

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
mn: Хэрэв үнэн бол ямар нэг товч дарахад гүйлгүүр ёроол руу үсрэнэ.

en: Default color of text in the terminal
mn: Терминалын бичгийн стандарт өнгө

en: Default color of terminal background
mn: Терминалын дэвсгэрийн стандарт өнгө

en: Palette for terminal applications
mn: Терминал програмын нийлүүр

en: Whether to blink the cursor
mn: Түүчээ анивчих эсэх

en: Whether to use the system font
mn: Системийн бичгийн хэв хэрэглэх эсэх

en: Font
mn: Шрифт

en: Terminal
mn: Терминал
