pluma-plugins 1.25.0 - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Easy document navigation with bookmarks
uk: Проста навіґація документами з закладками

en: Toggle Bookmark
uk: Перемикнути закладку

en: Toggle bookmark status of the current line
uk: Перемикнути стан закладок поточного рядка

en: Go to Next Bookmark
uk: Перейти до наступної закладки

en: Go to the next bookmark
uk: Перейти до наступної закладки

en: Go to Previous Bookmark
uk: Перейти до попередньої закладки

en: Go to the previous bookmark
uk: Перейти до попередньої закладки

en: Bracket Completion
uk: Завершення дужок

en: Automatically adds closing brackets.
uk: Автоматично додає закривні дужки.

en: Code Comment
uk: Коментар коду

en: Comment out or uncomment a selected block of code.
uk: Коментувати, або розкоментувати обраний блок коду.

en: Co_mment Code
uk: Ко_ментувати код

en: Comment the selected code
uk: Прокоментувати обраний код

en: U_ncomment Code
uk: Роз_коментувати код

en: Uncomment the selected code
uk: Розкоментувати обраний код

en: Comment or uncomment blocks of code
uk: Коментувати або розкоментувати блоки коду

en: Smart Spaces
uk: Розумні пробіли

en: Forget you're not using tabulations.
uk: Зневажати, що не використовуються табулятори.

en: Source Code Browser
uk: Переглядач початкового коду

en: A source code class and function browser for Pluma.
uk: Переглядач класів та функцій початкового коду для Pluma.

en: Show _line numbers in tree
uk: Показувати _нумерацію рядків у дереві початкового коду

en: Load symbols from _remote files
uk: Завантажити знаки з _віддалених файлів

en: Start with rows _expanded
uk: Починати з _розгорнутими рядками

en: _Sort list alphabetically
uk: _Сортувати перелік за алфавітом

en: ctags executable
uk: виконуваний файл ctags

en: Show Line Numbers
uk: Показувати нумерацію рядків

en: Show the line number of each item in the source tree.
uk: Показувати номер рядка для кожного елементу у дереві початкового коду.

en: Load Remote Files
uk: Завантажити віддалені файли

en: Download remote files into a temporary file for parsing the symbols.
uk: Завантажити віддалені файли у тимчасовий файл для синтаксичного аналізу знаків.

en: Expand Rows
uk: Розгорнути рядки

en: Expand the entire source tree when initially loaded.
uk: Розгорнути дерево початкового коду під час первинного завантаження.

en: Sort List
uk: Сортувати перелік

en: Sorts the list of symbols alphabetically rather than by where they occur in the source file.
uk: Сортувати перелік знаків за алфавітом, а не за місцем їх знаходження у вихідному файлі.

en: Ctags Executable
uk: Виконуваний файл Ctags

en: Specifies the executable path for Exuberant Ctags.
uk: Визначає шлях до виконуваного файлу Exuberant Сtags

en: Synchronize between LaTeX and PDF with pluma and atril
uk: Синхронізувати між LaTeX та PDF з pluma та atril

en: Synchronize between LaTeX and PDF with pluma and atril.
uk: Синхронізувати між LaTeX та PDF з pluma та atril.

en: Forward Search
uk: Пошук вперед

en: Whether to silence terminal bell
uk: Чи пригнічувати сигнал терміналу

en: Number of lines to keep in scrollback
uk: Кількість рядків у буфері гортання

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
uk: Включення у буфері гортання нескінченної кількости рядків

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
uk: Якщо увімкнено, то перемотані рядки не будуть відкидуватися. Вони будуть тимчасово зберігатися на диск, що при більшій кількости виводу у термінал може призвести до заповнення дискового простору.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
uk: Чи прокручувати вікно до низу при натисканні клавіші

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
uk: Якщо увімкнено, натискання клавіші призводить до прогортання до низу.

en: Default color of text in the terminal
uk: Типовий колір тексту у терміналі

en: Default color of terminal background
uk: Типовий колір тла терміналу

en: Palette for terminal applications
uk: Палітра для термінальних додатків

en: Terminals have a 16-color palette that applications inside the terminal can use. This is that palette, in the form of a colon-separated list of color names. Color names should be in hex format e.g. "#FF00FF"
uk: Термінали мають 16-колірну палітру, яку можуть використовувати запущені у терміналі застосунки. Цей ключ містить палітру у вигляді розділеного комами переліку імен кольорів. Імена кольорів повинні бути у шістнадцятковому форматі, наприклад «#FF00FF»

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
uk: Чи використовувати шрифт з поточної теми для об’єкту терміналу

en: If true, the theme color scheme used for text entry boxes will be used for the terminal, instead of colors provided by the user.
uk: Якщо встановлено, для терміналу буде використовуватися колірна схема полів уведення з поточної теми, а не кольори користувача.

en: Whether to blink the cursor
uk: Чи повинен вказівник блимати

en: The cursor appearance
uk: Зовнішній вигляд вказівника

en: Whether to use the system font
uk: Чи використовувати системний шрифт

en: Font
uk: Шрифт

en: A Pango font name. Examples are “Sans 12” or “Monospace Bold 14”.
uk: Назва шрифту Pango. Прикладами можуть служити “Sans 12” або “Monospace Bold 14”.

en: Terminal
uk: Термінал

en: A simple terminal widget accessible from the bottom panel
uk: Простий віджет терміналу, доступний з нижньої панелі

en: Embedded Terminal
uk: Вбудований термінал

en: Embed a terminal in the bottom pane.
uk: Вставити термінал у нижню панель.

en: C_hange Directory
uk: З_мінити теку

en: Interactive Completion
uk: Інтерактивне завершення

en: Whether to enable interactive completion.
uk: Чи вмикати інтерактивне завершення.

en: Minimum Word Size
uk: Щонайменший розмір слова

en: The minimum word size to complete.
uk: Щонайменший розмір слова для заповнення.

en: Document Words
uk: Слова документу

en: Word Completion
uk: Завершення слів

en: Word completion using the completion framework
uk: Завершення слів за допомогою рамки завершення
