pluma-plugins 1.25.0 - en to wa translation catalogue (9 entries)

en: Whether to silence terminal bell
wa: Est çk' i fåt fé taire li xhuflet do terminå

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
wa: Si metou, tchôkî so ene tape fwait aler l' acinseur disk' al valeye.

en: Default color of text in the terminal
wa: Prémetowe coleur pol tecse do terminå

en: Default color of terminal background
wa: Prémetowe coleur di fond pol terminå

en: Palette for terminal applications
wa: Palete po les programes ki s' enondèt sol terminå

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
wa: Est çk' i fåt eployî les coleurs do tinme di l' ahesse di terminå

en: Whether to use the system font
wa: Est çk' i fåt eployî li fonte do sistinme

en: Font
wa: Fonte

en: Terminal
wa: Terminå
