MATE Desktop Environment - en to wa translation catalogue (11 entries)

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command line
wa: Roye di comande

note: (itstool) path: sect3/title
en: Fonts
wa: Fontes

note: (itstool) path: sect2/title
en: Syntax Highlighting
wa: Metaedje e valeur del sintacse

note: (itstool) path: sect1/bridgehead
en: Edit
wa: Candjî

note: (itstool) path: sect1/bridgehead
en: Help
wa: Aidance

note: (itstool) path: sect1/title
en: Preferences
wa: Preferinces

note: (itstool) path: sect1/title
en: Plugins
wa: Tchoûke-didins

note: (itstool) path: entry/para
en: Action
wa: Accion

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Description
wa: Discrijhaedje

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Name
wa: No

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
wa: loyén
