pluma 1.25.3 - en to et translation catalogue (1077 entries)

en: Use Default Font
et: Vaikekirjatüüpide kasutamine

en: Whether to use the system's default fixed width font for editing text instead of a font specific to pluma. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
et: Kas redigeeritava teksti jaoks kasutatakse pluma'is määratud kirjatüübi asemel süsteemi vaikimisi kindla laiusega kirjatüüpi. Kui see on märkimata, siis kasutatakse valikus "Redaktori kirjatüüp" määratud kirjatüüpi.

en: Editor Font
et: Redaktori kirjatüüp

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
et: Kohandatud kirjatüüp redaktoris kasutamiseks. See väärtus kehtib vaid siis, kui "Kasuta teema vaikimisi kirjatüüpi" on välja lülitatud.

en: Switch tabs with [ctrl] + [tab]
et: Kaartide vahetamine [ctrl] + [tab] klahviga

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [ctrl + tab] and [ctrl + shift + tab].
et: Kui märgitud, saab kaartide vahel vahetada [ctrl + tab] ja [ctrl + shift + tab] klahvidega.

en: Style Scheme
et: Laadi skeem

en: The ID of a GtkSourceView Style Scheme used to color the text.
et: Teksti värvimiseks kasutatava GtkSourceView laadiskeemi ID.

en: Create Backup Copies
et: Varukoopiate loomine

en: Whether pluma should create backup copies for the files it saves. You can set the backup file extension with the "Backup Copy Extension" option.
et: Kas pluma peab faili salvestamisel sellest varukoopia tegema või mitte. Varukoopia faili laiendit saab määrata valikust "Varukoopia laiend".

en: Autosave
et: Automaatne salvestamine

en: Whether pluma should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the "Autosave Interval" option.
et: Kas pluma peab faile etteantud ajavahemikuga automaatselt salvestama. Vahemikku saab määrata sättega "Automaatse salvestamise vahemik".

en: Autosave Interval
et: Automaatse salvestuse vahemik

en: Number of minutes after which pluma will automatically save modified files. This will only take effect if the "Autosave" option is turned on.
et: MInutite arv, mille möödudes pluma failid automaatselt salvestab. See kehtib vaid juhul, kui valik "Automaatne salvestamine" on sisse lülitatud.

en: Show save confirmation
et: Salvestamisel kinnituse küsimine

en: Show save confirmation if the files have changes.
et: Salvestamisel kinnituse küsimine kui failis on muutusi.

en: Writable VFS schemes
et: Kirjutatavad VFS-skeemid

en: List of VFS schemes pluma supports in write mode. The 'file' scheme is writable by default.
et: Pluma'i poolt kirjutamiseks toetatavate VFS-skeemide loetelu. 'file' skeem on kirjutatav vaikimisi.

en: Maximum Number of Undo Actions
et: Suurim tagasivõetavate toimingute arv

en: Maximum number of actions that pluma will be able to undo or redo. Use "-1" for unlimited number of actions.
et: Suurim toimingute arv, mida pluma laseb unustada või uuesti täita. Piiramatu arvu toimingute jaoks kasuta väärtust "-1".

en: Line Wrapping Mode
et: Reamurdmisrežiim

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
et: Pikkade ridade murdmise määramine redigeerimisel. "GTK_WRAP_NONE" korral murdmist ei toimu, "GTK_WRAP_WORD" korral murtakse sõnavahedest ja "GTK_WRAP_CHAR" korral murtakse murdmispiiril asuvast märgist. NB! Väärtused on tõstutundlikud.

en: Tab Size
et: Saki suurus

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
et: Tabulaatorimärgi asemel kuvatavate tühikute arvu määramine.

en: Insert spaces
et: Lisa tühikud

en: Whether pluma should insert spaces instead of tabs.
et: Kas pluma peab tabulaatorite asemel lisama tühikuid.

en: Automatic indent
et: Automaatne taandamine

en: Whether pluma should enable automatic indentation.
et: Kas pluma peab autotaandeid lubama.

en: Display Line Numbers
et: Reanumbrite kuvamine

en: Whether pluma should display line numbers in the editing area.
et: Kas pluma peab redaktoris reanumbreid näitama.

en: Highlight Current Line
et: Käesoleva rea esiletõstmine

en: Whether pluma should highlight the current line.
et: Kas pluma peab käesolevat rida esile tõstma.

en: Highlight Matching Bracket
et: Vastavuses olevate sulgude esiletõstmine

en: Whether pluma should highlight the bracket matching the selected one.
et: Kas pluma peab vastavuses olevaid sulge esile tõstma.

en: Display Right Margin
et: Paremveerise kuvamine

en: Whether pluma should display the right margin in the editing area.
et: Kas pluma peab redigeerimisalas paremveerist kuvama.

en: Right Margin Position
et: Paremveerise asukoht

en: Specifies the position of the right margin.
et: Paremveerise asukoha määramine.

en: Smart Home End
et: Nutikad Home/End klahvid

en: Specifies how the cursor moves when the HOME and END keys are pressed. Use "DISABLED" to always move at the start/end of the line, "AFTER" to move to the start/end of the line the first time the keys are pressed and to the start/end of the text ignoring whitespaces the second time the keys are pressed, "BEFORE" to move to the start/end of the text before moving to the start/end of the line and "ALWAYS" to always move to the start/end of the text instead of the start/end of the line.
et: Määrab, kuidas liigub kursor HOME ja END klahvide vajutamisel. "DISABLED" puhul liigub kursor rea algusesse või lõppu, "AFTER" puhul liigub kursor esmavajutusel rea algusesse/lõppu, teistkordsel vajutusel aga teksti algusesse/lõppu, eirates seal olevaid tühje ridu ja tühikuid. "BEFORE" puhul liigub esmavajutuse teksti algusesse/lõppu, teistkordsel rea algusesse/lõppu, "ALWAYS" korral liigub aga lihtsalt teksti algusesse/lõppu.

en: Restore Previous Cursor Position
et: Kursori eelmise asukoha taastamine

en: Whether pluma should restore the previous cursor position when a file is loaded.
et: Kas pluma peab faili laadimisel taastama kursori eelmise asukoha.

en: Enable Search Highlighting
et: Otsingu esiletõstmise lubamine

en: Whether pluma should highlight all the occurrences of the searched text.
et: Kas pluma peab kõiki otsitava teksi vastavusi esile tõstma.

en: Enable Syntax Highlighting
et: Süntaksi esiletõstmise lubamine

en: Whether pluma should enable syntax highlighting.
et: Kas pluma peab lubama süntaksi esiletõstmist.

en: Toolbar is Visible
et: Tööriistariba on nähtaval

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
et: Kas tööriistariba peab redigeerimisaknas nähtav olema.

en: Toolbar Buttons Style
et: Tööriistariba nuppude välimus

en: Style for the toolbar buttons. Possible values are "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM" to use the system's default style, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS" to display icons only, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" to display both icons and text, and "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" to display prioritized text beside icons. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
et: Tööriistariba nuppude laad. Võimalikud väärtused on "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM" süsteemi vaikimisi laadi jaoks, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS" ainult ikoonide kuvamiseks, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" nii ikoonide kui ka teksti kuvamiseks ja "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" kuvamaks ikoonide kõrval ainult tähtsamat teksti. Väärtused on tõstutundlikud ja seetõttu tuleb jälgida, et need määrataks täpselt nii nagu siin kirjeldatud.

en: Status Bar is Visible
et: Olekuriba on nähtaval

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
et: Kas redaktoriaknast allpool olev olekuriba peab olema nähtav.

en: Side Pane is Visible
et: Külgpaan on nähtav

en: Whether the side pane at the left of editing windows should be visible.
et: Kas redaktoriaknast vasakul pool olev külgpaan peab olema nähtav.

en: Bottom Panel is Visible
et: Alumise paneeli nähtavalolek

en: Whether the bottom panel at the bottom of editing windows should be visible.
et: Kas redaktoriaknast allpool olev alumine paneel peab olema nähtav.

en: Maximum Recent Files
et: Suurim hiljutiste failide arv

en: Specifies the maximum number of recently opened files that will be displayed in the "Recent Files" submenu.
et: Suurim hiljuti avatud failide arv, mis kuvatakse "Hiljutiste failide" alammenüüs.

en: Print Syntax Highlighting
et: Süntaksi esiletõstmine printimisel

en: Whether pluma should print syntax highlighting when printing documents.
et: Kas pluma peab printimisel kasutama süntaksi esiletõstmist.

en: Print Header
et: Prindi päis

en: Whether pluma should include a document header when printing documents.
et: Kas pluma peab kaasama printimisel ka dokumendi päise.

en: Printing Line Wrapping Mode
et: Reamurdmine printimisel

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
et: Pikkade ridade murdmise määramine printimisel. "GTK_WRAP_NONE" korral murdmist ei toimu, "GTK_WRAP_WORD" korral murtakse sõnavahedest ja "GTK_WRAP_CHAR" korral murtakse murdmispiiril asuvast märgist. NB! Väärtused on tõstutundlikud.

en: Print Line Numbers
et: Prindi reanumbrid

en: If this value is 0, then no line numbers will be inserted when printing a document. Otherwise, pluma will print line numbers every such number of lines.
et: Kui selle väärtus on 0, siis dokumendile ei lisata printimisel reanumbreid. Vastasel juhul lisab pluma dokumendi printimisel reanumbreid siin määratud sammuga.

en: Body Font for Printing
et: Sisu kirjatüüp printimisel

en: Specifies the font to use for a document's body when printing documents.
et: Dokumendi sisu printimiseks kasutatav kirjatüüp.

en: Header Font for Printing
et: Päise kirjatüüp printimisel

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the "Print Header" option is turned on.
et: Printimisel lehekülje päise jaoks kasutatav kirjatüüp. Seda kasutatakse ainult juhul, kui valiku "Prindi päis" väärtus on märgitud.

en: Line Number Font for Printing
et: Reanumbrite kirjatüüp printimisel

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the "Print Line Numbers" option is non-zero.
et: Printimisel reanumbrite jaoks kasutatav kirjatüüp. Seda kasutatakse ainult juhul, kui valiku "Prindi reanumbrid" väärtus erineb nullist.

en: Automatically Detected Encodings
et: Automaatselt tuvastatavad kodeeringud

en: Sorted list of encodings used by pluma for automatically detecting the encoding of a file. "CURRENT" represents the current locale encoding. Only recognized encodings are used.
et: Plumai poolt faili kooditabeli tuvastamiseks kasutatavate kooditabelite sorditud loetelu. "CURRENT" on praegusest lokaadist tulenev kooditabel. Kasutatakse ainult teadaolevaid kooditabeleid.

en: Encodings shown in menu
et: Menüüs näidatavad kooditabelid

en: List of encodings shown in the Character Encoding menu in open/save file selector. Only recognized encodings are used.
et: Kooditabelite menüüs faili avamisel ja salvestamisel näidatavate kooditabelite loetelu. Kasutatakse ainult teadaolevaid kooditabeleid.

en: History for "search for" entries
et: Teksti otsimise ajalookirjed

en: List of entries in "search for" textbox.
et: Sisestuskasti "otsitav tekst" kirjete nimekiri.

en: History for "replace with" entries
et: Tekstiga asendamise ajalookirjed

en: List of entries in "replace with" textbox.
et: Sisestuskasti "asendada tekstiga" kirjete nimekiri.

en: Active plugins
et: Aktiivsed pluginad

en: List of active plugins. It contains the "Location" of the active plugins. See the .pluma-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
et: Aktiivsete pluginate loetelu. See sisaldab aktiivsete pluginate "asukohti". Mida see "asukoht" iga plugina jaoks tähendab, seda saab vaadata .pluma-plugin failist.

en: A Text Editor for the MATE desktop environment
et: Tekstiredaktor MATE töölauakeskkonnale

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor

en: Edit text files
et: Tekstifailide redigeerimine

en: Log Out _without Saving
et: Logi välja _ilma salvestamata

en: _Cancel Logout
et: _Tühista väljalogimine

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Save
et: _Salvesta

en: Question
et: Küsimus

en: If you don't save, changes from the last minute will be permanently lost.
et: Salvestamata jätmise korral lähevad viimase minuti jooksul tehtud muudatused jäädavalt kaotsi.

en: If you don't save, changes from the last hour will be permanently lost.
et: Salvestamata jätmise korral lähevad viimase tunni jooksul tehtud muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Changes to document "%s" will be permanently lost.
et: Dokumendile "%s" tehtud muudatused lähevad jäädavalt kaotsi.

en: Save changes to document "%s" before closing?
et: Kas salvestada dokumenti "%s" tehtud muudatused enne sulgemist?

en: Saving has been disabled by the system administrator.
et: Salvestamine on süsteemiülema poolt keelatud.

en: Docum_ents with unsaved changes:
et: Salvestamata muudatustega dokum_endid:

en: S_elect the documents you want to save:
et: _Vali dokumendid, mida soovid salvestada:

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
et: Kui Sa ei salvesta, siis lähevad kõik muudatused kaotsi.

en: _Help
et: A_bi

en: Character Encodings
et: Kooditabelid

en: _Description
et: _Kirjeldus

en: _Encoding
et: _Kooditabel

en: Character encodings
et: Kooditabelid

en: A_vailable encodings:
et: _Saadaolevad kooditabelid:

en: _Add
et: _Lisa

en: E_ncodings shown in menu:
et: _Menüüs kuvatavad kooditabelid:

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Click on this button to select the font to be used by the editor
et: Redaktoris kasutatava kirjatüübi valimiseks klõpsa sellel nupul

en: _Use the system fixed width font (%s)
et: Kasutatakse süsteemset fikseeritud laiusega _kirjatüüpi (%s)

en: The selected color scheme cannot be installed.
et: Valitud värviskeemi pole võimalik paigaldada.

en: Add Scheme
et: Skeemi lisamine

en: A_dd Scheme
et: Lisa s_keem

en: Color Scheme Files
et: Värviskeemi failid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Could not remove color scheme "%s".
et: Värviskeemi "%s" pole võimalik eemaldada.

en: _Close
et: _Sulge

en: Pluma Preferences
et: Pluma eelistused

en: Preferences
et: Eelistused

en: Text Wrapping
et: Tekstimurdmine

en: Enable text _wrapping
et: _Tekstmurdmine on lubatud

en: Do not _split words over two lines
et: Üle _kahe rea sõnu ei murta

en: Highlight current _line
et: Käesolev rida tõstetakse _esile

en: Highlight matching _bracket
et: Vastavuses olevaid sul_ge tõstetakse esile

en: Display
et: Kuvamine

en: _Display line numbers
et: _Reanumbrid on nähtaval

en: View
et: Vaade

en: Tab Stops
et: Tabelduse sammud

en: _Tab width:
et: _Tabulaatori laius:

en: Insert _spaces instead of tabs
et: Tabulaatorite ase_mel lisatakse tühikud

en: Automatic Indentation
et: Automaatne taandamine

en: _Enable automatic indentation
et: Automaatne taa_ndamine on lubatud

en: File Saving
et: Failide salvestamine

en: Create a _backup copy of files before saving
et: Failist tehakse enne salvestamist _varukoopia

en: _Autosave files every
et: Failid salvestatakse _automaatselt iga

en: _minutes
et: minuti _järel

en: Editor
et: Redaktor

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Editor _font:
et: _Redaktori kirjatüüp:

en: Pick the editor font
et: Redaktori kirjatüübi valimine

en: Color Scheme
et: Värviskeem

en: _Add...
et: Li_sa...

en: Font & Colors
et: Kirjatüübid ja värvused

en: Plugins
et: Pluginad

en: Replace
et: Asenda

en: Find
et: Otsimine

en: _Find
et: _Otsi

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: _Replace
et: _Asenda...

en: Replace All
et: Asenda kõik

en: _Search for:
et: _Mida otsida:

en: Replace _with:
et: Asendada _tekstiga:

en: _Match case
et: _Tõstutundlik

en: Match _entire word only
et: Kogu sõ_na peab vastavuses olema

en: Search _backwards
et: Otsitakse tagantpoolt _ettepoole

en: _Wrap around
et: _Lõppu (või algusesse) jõudmisel otsingut ei katkestata

en: Show the application's version
et: Rakenduse versiooni näitamine

en: Set the character encoding to be used to open the files listed on the command line
et: Käsurealt avatavate failidele kooditabeli seadmine

en: ENCODING
et: KOODITABEL

en: Display list of possible values for the encoding option
et: Kodeerimisvaliku võimalike väärtuste nimekirja kuvamine

en: Create a new top-level window in an existing instance of pluma
et: Uue ülemise taseme akna loomine olemasolevale pluma'i instantsile

en: Create a new document in an existing instance of pluma
et: Uue dokumendi loomine olemasolevas pluma'i instantsis

en: [FILE...]
et: [FAIL...]

en: %s: invalid encoding.
et: %s: vigane kodeering.

en: - Edit text files
et: - Tekstifailide redigeerimine

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: %s
    Kõigi saadaolevate käsureavõtmete vaatamiseks käivita '%s --help'.

en: Loading file '%s'…
et: Faili '%s' laadimine…

note: Translators: "Open Files" is the title of the file chooser window
en: Open Files
et: Avatud failid

en: The file "%s" is read-only.
et: Fail "%s" on kirjutuskaitsega.

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
et: Kas tahad üritada seda salvestatava failiga asendada?

en: Saving file '%s'…
et: Faili '%s' salvestamine…

en: Save As…
et: Salvesta kui…

en: Reverting the document '%s'…
et: Dokumendi '%s' taastamine…

en: Revert unsaved changes to document '%s'?
et: Kas taastada dokumendi salvestamata muudatused '%s'?

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
et: Dokumendile viimase minuti jooksul tehtud muudatused lähevad jäädavalt kaotsi.

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
et: Dokumendile viimase tunni jooksul tehtud muudatused lähevad jäädavalt kaotsi.

en: _Revert
et: _Taasta

en: MATE Documentation Team
et: MATE dokumenteerimise meeskond

en: Found and replaced one occurrence
et: Leitud ja asendatud üks vastavus

note: Translators: %s is replaced by the text entered by the user in the search box
en: "%s" not found
et: Fraasi "%s" ei leitud

en: Unsaved Document %d
et: Salvestamata dokument %d

en: Read-Only
et: Kirjutuskaitsega

en: Documents
et: Dokumendid

en: Unicode
et: Unikood

en: Western
et: Lääne

en: Central European
et: Kesk-euroopa

en: South European
et: Lõuna-euroopa

en: Baltic
et: Balti

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Arabic
et: Araabia

en: Greek
et: Kreeka

en: Hebrew Visual
et: Heebrea visuaalne

en: Turkish
et: Türgi

en: Nordic
et: Põhjamaade

en: Celtic
et: Keldi

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Chinese Traditional
et: Hiina traditsiooniline

en: Cyrillic/Russian
et: Kirillitsa/Vene

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Chinese Simplified
et: Hiina lihtsustatud

en: Georgian
et: Gruusia

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Cyrillic/Ukrainian
et: Kirillitsa/Ukraina

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Thai
et: Tai

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Automatically Detected
et: Tuvastatakse automaatselt

en: Current Locale (%s)
et: Praegune lokaat (%s)

en: Add or Remove...
et: Lisa või eemalda...

en: All Text Files
et: Kõik tekstifailid

en: C_haracter Encoding:
et: _Kooditabel:

en: L_ine Ending:
et: _Realõpp:

en: Windows
et: Aknad

en: _Open
et: _Ava

en: There was an error displaying the help.
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga.

en: _Retry
et: _Proovi uuesti

en: Could not find the file %s.
et: Faili %s pole võimalik leida.

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
et: Palun kontrolli, kas sisestasid asukoha õigesti ja proovi uuesti.

note: Translators: %s is a URI scheme (like for example http:, ftp:, etc.)
en: pluma cannot handle %s locations.
et: pluma ei oska %s asukohti käsitleda.

en: pluma cannot handle this location.
et: pluma ei oska seda asukohta käsitleda.

en: The location of the file cannot be mounted.
et: Faili asukohta pole võimalik failisüsteemiga haakida.

en: The location of the file cannot be accessed because it is not mounted.
et: Faili asukohale pole võimalik ligi pääseda, kuna see pole haagitud.

en: %s is a directory.
et: %s on kataloog.

en: %s is not a valid location.
et: %s on vigane asukoht.

en: Host %s could not be found. Please check that your proxy settings are correct and try again.
et: Hosti %s pole võimalik leida. Palun veendu, et su proksi on õigesti seadistatud ja proovi uuesti.

en: Hostname was invalid. Please check that you typed the location correctly and try again.
et: Hosti nimi on vigane. Palun veendu, et sa sisestasid asukoha õigesti ja proovi uuesti.

en: %s is not a regular file.
et: %s pole tavaline fail.

en: Connection timed out. Please try again.
et: Ühendus ületas ajapiirangu. Palun proovi uuesti.

en: The file is too big.
et: Fail on liiga suur.

en: Unexpected error: %s
et: Ootamatu viga: %s

en: pluma cannot find the file. Perhaps it has recently been deleted.
et: pluma'il pole võimalik faili leida. Võib-olla on see fail hiljuti kustutatud.

en: Could not revert the file %s.
et: Faili %s pole võimalik taastada.

en: Ch_aracter Encoding:
et: _Kooditabel:

note: Translators: the access key chosen for this string should be different from other main menu access keys (Open, Edit, View...)
en: Edit Any_way
et: _Redigeeri ikka

note: Translators: the access key chosen for this string should be different from other main menu access keys (Open, Edit, View...)
en: D_on't Edit
et: Ära r_edigeeri

en: The number of followed links is limited and the actual file could not be found within this limit.
et: Viitade järgimisel on ülempiir. Selles piiris tegelikku faili ei leitud.

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
et: Sul pole piisavalt õiguseid selle faili avamiseks.

en: pluma has not been able to detect the character encoding.
et: plumail pole suuteline kooditabelit tuvastama.

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
et: Palun kontrolli, ega sa ei proovi binaarfaili avada.

en: Select a character encoding from the menu and try again.
et: Vali menüüst kooditabel ja proovi uuesti.

en: There was a problem opening the file %s.
et: Faili %s avamisel esines viga.

en: The file you opened has some invalid characters. If you continue editing this file you could make this document useless.
et: Fail, mille sa avasid, sisaldab sobimatuid märke. Kui sa jätkad selle redigeerimist, võid selle muuta kasutamatuks.

en: You can also choose another character encoding and try again.
et: Võid valida järgmise märgikodeeringu ja proovida uuesti.

en: Could not open the file %s using the %s character encoding.
et: Faili %s pole võimalik kooditabeliga %s avada.

en: Select a different character encoding from the menu and try again.
et: Vali menüüst teine kooditabel ja proovi uuesti.

en: Could not open the file %s.
et: Faili %s pole võimalik avada.

en: Could not save the file %s using the %s character encoding.
et: Faili %s pole võimalik kooditabelis %s salvestada.

en: The document contains one or more characters that cannot be encoded using the specified character encoding.
et: Dokument sisaldab ühe või mitu sümbolit, mida pole võimalik määratud kooditabelisse panna.

en: This file (%s) is already open in another pluma window.
et: See fail (%s) on juba ühes pluma'i aknas avatud.

en: pluma opened this instance of the file in a non-editable way. Do you want to edit it anyway?
et: pluma avas selle instantsi mittemuudetaval moel. Kas Sa soovid seda ikkagi redigeerida?

en: S_ave Anyway
et: _Salvesta ikkagi

en: D_on't Save
et: Ä_ra salvesta

en: The file %s has been modified since reading it.
et: Faili %s on lugemise ajal muudetud.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
et: Kui sa selle salvestad, siis lähevad kõik välised muudatused kaotsi. Kas salvestada ikkagi?

en: Could not create a backup file while saving %s
et: %s salvestamisel pole võimalik varukoopia faili luua

en: Could not create a temporary backup file while saving %s
et: %s salvestamisel pole ajutist varukoopiafaili võimalik luua

en: pluma could not back up the old copy of the file before saving the new one. You can ignore this warning and save the file anyway, but if an error occurs while saving, you could lose the old copy of the file. Save anyway?
et: pluma ei saa enne uue faili salvestamist vana faili varukoopiaks salvestada. Sa võid seda hoiatust eirata ja faili siiski salvestada, kuid võimaliku vea korral läheb vana koopia kaotsi. Kas salvestada siiski?

note: Translators: %s is a URI scheme (like for example http:, ftp:, etc.)
en: pluma cannot handle %s locations in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
et: pluma ei saa %s asukohti kirjutamiseks kasutada. Palun kontrolli, kas sisestasid asukoha õigesti ja proovi uuesti.

en: pluma cannot handle this location in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
et: pluma ei suuda seda asukohta kirjutamiseks kasutada. Palun kontrolli, kas sisestasid faili asukoha õigesti ja proovi uuesti.

en: %s is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
et: %s pole korrektne asukoht. Palun kontrolli, kas Sa sisestasid faili asukoha õigesti ja proovi uuesti.

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
et: Sul pole faili salvestamiseks piisaval õiguseid. Palun kontrolli, kas Sa sisestasid faili asukoha õigesti ja proovi uuesti.

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
et: Faili salvestamiseks pole piisavalt kettaruumi. Palun vabasta natuke kettaruumi ja proovi uuesti.

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
et: Sa proovid faili salvestada kirjutuskaitsega kettale. Palun veendu, et sa sisestasid asukoha õigesti ja proovi uuesti.

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
et: Sama nimega fail on juba olemas. Palun kasuta mõnda teist nime.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on length of the file names. Please use a shorter name.
et: Sa proovid faili salvestada kettale, mis piirab failinime pikkust. Palun kasuta lühemat nime.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes. Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
et: Ketas, kuhu sa üritad faili salvestada, piirab failide maksimaalset suurust. Proovi salvestada väiksemat faili või salvesta kettale, millel sellist piirangut pole.

en: Could not save the file %s.
et: Faili %s pole võimalik salvestada.

en: The file %s changed on disk.
et: Faili %s on kettal muudetud.

en: Do you want to drop your changes and reload the file?
et: Kas soovid tühistada oma muudatused ja faili uuesti laadida?

en: Do you want to reload the file?
et: Kas soovid faili uuesti laadida?

en: _Reload
et: Laadi _uuesti

en: Empty
et: Tühi

en: Hide panel
et: Peida paneel

en: File: %s
et: Fail: %s

en: Page %N of %Q
et: Lehekülg %N/%Q

en: Preparing...
et: Ettevalmistused...

en: Syntax Highlighting
et: Süntaksi esiletõstmine

en: Print synta_x highlighting
et: Printimine _esiletõstetud süntaksiga

en: Line Numbers
et: Reanumbrid

en: Print line nu_mbers
et: Prinditakse koos rea_numbritega

note: 'Number every' from 'Number every 3 lines' in the 'Text Editor' tab of the print preferences.
en: _Number every
et: _Nummerdamine üle

note: 'lines' from 'Number every 3 lines' in the 'Text Editor' tab of the print preferences.
en: lines
et: rida

en: Page header
et: Lehekülje päis

en: Print page _headers
et: Prinditakse koos lehekülje _päistega

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: _Body:
et: S_isu:

en: He_aders and footers:
et: Päised ja _jalused:

en: _Line numbers:
et: _Reanumbrid:

en: _Restore Default Fonts
et: _Taasta vaikimisi kirjatüübid

en: Show the previous page
et: Eelmise lehekülje näitamine

en: Show the next page
et: Järgmise lehekülje näitamine

en: Current page (Alt+P)
et: Käesolev lehekülg (Alt+P)

note: Translators: the "of" from "1 of 19" in print preview.
en: of
et: /

en: Page total
et: Lehekülgi kokku

en: The total number of pages in the document
et: Selles dokumendis olevate lehekülgede koguarv

en: Show multiple pages
et: Mitme lehekülje näitamine

en: Zoom 1:1
et: Suurendus 1:1

en: Zoom to fit the whole page
et: Suurendus kogu leheküljele sobitamiseks

en: Zoom the page in
et: Lehekülje suurendamine

en: Zoom the page out
et: Lehekülje vähendamine

en: _Close Preview
et: _Sulge eelvaade

en: Close print preview
et: Printimise eelvaate sulgemine

en: Page %d of %d
et: Lehekülg %d (%d-st)

en: Page Preview
et: Lehekülje eelvaade

en: The preview of a page in the document to be printed
et: Prinditava dokumendi eelvaade

en: It is not possible to detect the encoding automatically
et: Kodeerimise automaatne tuvastamine pole võimalik

en: OVR
et: ÜLE

en: INS
et: LIS

note: Translators: "Ln" is an abbreviation for "Line", Col is an abbreviation for "Column". Please, use abbreviations if possible to avoid space problems.
en:   Ln %d, Col %d
et:   Rida %d, veerg %d

en: Directory '%s' could not be created: g_mkdir_with_parents() failed: %s
et: Kataloogi '%s' pole võimalik luua: tõrge funktsioonis g_mkdir_with_parents(): %s

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Reverting %s from %s
et: Dokumendi %s taastamine kataloogist %s

en: Reverting %s
et: %s taastamine

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Loading %s from %s
et: Faili %s laadimine kataloogist %s

en: Loading %s
et: %s laadimine

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Saving %s to %s
et: %s salvestamine kataloogi %s

en: Saving %s
et: %s salvestamine

en: RO
et: KK

en: Error opening file %s
et: Viga faili %s avamisel

en: Error reverting file %s
et: Viga faili %s taastamisel

en: Error saving file %s
et: Viga faili %s salvestamisel

en: Unicode (UTF-8)
et: Unikood (UTF-8)

en: Name:
et: Nimi:

en: MIME Type:
et: MIME-liik:

en: Encoding:
et: Kodeering:

en: Close document
et: Dokumendi sulgemine

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Search
et: _Otsing

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Documents
et: _Dokumendid

en: _New
et: _Uus

en: Create a new document
et: Uue dokumendi loomine

en: _Open...
et: _Ava...

en: Open a file
et: Faili avamine

en: Pr_eferences
et: Eelistuse_d

en: Configure the application
et: Rakenduse sätete määramine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Open the pluma manual
et: Pluma'i kasutajajuhendi avamine

en: _About
et: _Lähemalt

en: About this application
et: Teave programmi kohta

en: Leave fullscreen mode
et: Täisekraanirežiimist lahkumine

en: Save the current file
et: Käesoleva faili salvestamine

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Save the current file with a different name
et: Käesoleva faili salvestamine teise nime alla

en: Revert to a saved version of the file
et: Faili salvestatud versiooni taastamine

en: Print Previe_w
et: Printimise _eelvaade

en: Print preview
et: Printimise eelvaade

en: _Print...
et: _Prindi...

en: Print the current page
et: Käesoleva lehekülje printimine

en: _Undo
et: _Unusta

en: Undo the last action
et: Viimase tegevuse tagasivõtmine

en: _Redo
et: _Taasta

en: Redo the last undone action
et: Viimati tagasivõetud tegevuse uuestitegemine

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Cut the selection
et: Valiku lõikamine

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Copy the selection
et: Valiku kopeerimine

en: _Paste
et: _Aseta

en: Paste the clipboard
et: Lõikepuhvri asetamine

en: _Delete
et: _Eemalda

en: Delete the selected text
et: Valitud teksti kustutamine

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: Select the entire document
et: Kogu dokumendi valimine

en: C_hange Case
et: Suur- ja väike_tähed

en: All _Upper Case
et: Kõik _suurtähtedeks

en: Change selected text to upper case
et: Valitud teksti muutmine suurtähtedeks

en: All _Lower Case
et: Kõik _väiketähtedeks

en: Change selected text to lower case
et: Valitud teksti muutmine väiketähtedeks

en: _Invert Case
et: Va_heta tõst

en: Invert the case of selected text
et: Valitud tekstis suurtähtede muutmine väiketähtedeks ja vastupidi

en: _Title Case
et: _Kõik sõnad suurtähega

en: Capitalize the first letter of each selected word
et: Iga valitud sõna esitähe muutmine suurtäheks

en: _Highlight Mode
et: Esiletõstmise _režiim

en: _Find...
et: _Otsi...

en: Search for text
et: Teksti otsimine

en: Find Ne_xt
et: Leia _järgmine

en: Search forwards for the same text
et: Sama teksti uuesti otsimine

en: Find Pre_vious
et: Leia _eelmine

en: Search backwards for the same text
et: Sama teksti uuesti otsimine tagurpidisuunas

en: _Replace...
et: _Asenda...

en: Search for and replace text
et: Teksti otsimine ja asendamine

en: _Clear Highlight
et: _Eemalda esiletõstmine

en: Clear highlighting of search matches
et: Otsingutulemuste esiletõstmise kaotamine

en: Go to _Line...
et: _Hüppa reale...

en: Go to a specific line
et: Liikumine määratud reale

en: _Incremental Search...
et: _Kasvav otsing...

en: Incrementally search for text
et: Teksti kasvav otsimine

en: _Save All
et: _Salvesta kõik

en: Save all open files
et: Kõigi avatud failide salvestamine

en: _Close All
et: _Sulge kõik

en: Close all open files
et: Kõikide avatud failide sulgemine

en: _Previous Document
et: _Eelmine dokument

en: Activate previous document
et: Eelmise dokumendi aktiveerimine

en: _Next Document
et: _Järgmine dokument

en: Activate next document
et: Järgmise dokumendi aktiveerimine

en: _Move to New Window
et: _Tõsta uude aknasse

en: Move the current document to a new window
et: Selle dokumendi tõstmine uude aknasse

en: Close the current file
et: Käesoleva faili sulgemine

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Quit the program
et: Programmist väljumine

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: Show or hide the toolbar in the current window
et: Selle akna tööriistariba näitamine või peitmine

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: Show or hide the statusbar in the current window
et: Selle akna olekuriba näitamine või peitmine

en: _Fullscreen
et: Täisek_raan

en: Edit text in fullscreen
et: Teksti redigeerimine täisekraanil

en: Side _Pane
et: Kül_gpaan

en: Show or hide the side pane in the current window
et: Selle akna külgpaani näitamine või peitmine

en: _Bottom Pane
et: _Alumine paan

en: Show or hide the bottom pane in the current window
et: Selle akna alumise paani näitamine või peitmine

en: Please check your installation.
et: Palun kontrolli oma paigaldust.

en: Unable to open UI file %s. Error: %s
et: Kasutajaliidese faili %s pole võimalik avada. Viga: %s

en: Unable to find the object '%s' inside file %s.
et: Objekti '%s' pole võimalik failist %s leida.

note: Translators: '/ on <remote-share>'
en: / on %s
et: / kettal %s

en: _Wrap Around
et: _Lõppu (või algusesse) jõudmisel otsingut ei katkestata"

en: Match _Entire Word Only
et: _Kogu sõna peab vastavuses olema

en: _Match Case
et: Tõst_utundlik

en: String you want to search for
et: Sõne, mida tahad otsida

en: Line you want to move the cursor to
et: Rida, millele tahad kursorit viia

en: Use %s highlight mode
et: %s esiletõstmise kasutamine

note: Translators: "Plain Text" means that no highlight mode is selected in the * "View->Highlight Mode" submenu and so syntax highlighting is disabled
en: Plain Text
et: Lihttekst

en: Disable syntax highlighting
et: Süntaksi esiletõstmise keelamine

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
et: Ava '%s'

en: Open a recently used file
et: Viimati kasutatud faili avamine

en: Open
et: Avatud

en: Save
et: Salvestamine

en: Print
et: Prindi

note: Translators: %s is a URI
en: Activate '%s'
et: '%s' aktiveerimine

en: Use Spaces
et: Kasutatakse tühikuid

en: Tab Width
et: Tabulaatori laius:

en: Document Statistics
et: Dokumendi statistika

en: Analyzes the current document and reports the number of words, lines, characters and non-space characters in it.
et: Käesoleva dokumendi analüüsimine, selles sõnade, ridade, märkide ja mitte-tühik märkide arvu leidmine ning tulemuse väljastamine.

en: _Update
et: _Värskenda

en: File Name
et: Faili nimi

en: Bytes
et: Baite

en: Characters (no spaces)
et: Märke (tühikuteta)

en: Characters (with spaces)
et: Märke (tühikutega)

en: Words
et: Sõnu

en: Lines
et: Ridu

en: Document
et: Dokument

en: Selection
et: Valik

en: _Document Statistics
et: _Dokumendi statistika

en: Get statistical information on the current document
et: Käesoleva dokumendi kohta statistiliste andmete hankimine

en: External Tools
et: Välised tööriistad

en: Execute external commands and shell scripts.
et: Väliste käskude ja skriptide käivitamine.

en: Manage _External Tools...
et: Halda _väliseid tööriistu...

en: Opens the External Tools Manager
et: Väliste tööriistade halduri avamine

en: External _Tools
et: Välised _tööriistad

en: External tools
et: Välised tööriistad

en: Shell Output
et: Kestprogrammi väljund

en: Could not execute command: %s
et: Käsku pole võimalik täita: %s

en: You must be inside a word to run this command
et: Selle käsu käivitamiseks peab kursor olema sõna peal

en: Running tool:
et: Tööriista käivitamine:

en: Done.
et: Valmis.

en: Exited
et: Lõpetas

en: All languages
et: Kõik keeled

en: All Languages
et: Kõik keeled

en: New tool
et: Uus tööriist

en: This accelerator is already bound to %s
et: See kiirklahv on juba seotud "%s"-ga

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
et: Sisesta uus kiirklahv. Nullimiseks vajuta Backspace

en: Type a new accelerator
et: Sisesta uus kiirklahv

en: Stopped.
et: Seisatud.

en: All documents
et: Kõigile dokumentidele

en: All documents except untitled ones
et: Nimega dokumentidele

en: Local files only
et: Kohalikele failidele

en: Remote files only
et: Kaugfailidele

en: Untitled documents only
et: Pealkirjata dokumentidele

en: Nothing
et: Puudub

en: Current document
et: Käesolev dokument

en: Current selection
et: Käesolev valik

en: Current selection (default to document)
et: Käesolev valik (dokumendile vaikimisi)

en: Current line
et: Käesolev rida

en: Current word
et: Käesolev sõna

en: Display in bottom pane
et: Kuvatakse alumisel paanil

en: Create new document
et: Moodustab uue dokumendi

en: Append to current document
et: Lisatakse käesoleva dokumendi lõppu

en: Replace current document
et: Asendab käesoleva dokumendi

en: Replace current selection
et: Asendab käesoleva valiku

en: Insert at cursor position
et: Lisatakse kursori asukohale

en: External Tools Manager
et: Väliste tööriistade haldur

en: _Tools:
et: _Tööriistad:

en: _Applicability:
et: _Rakendub:

en: _Output:
et: _Väljund:

en: _Input:
et: S_isend:

en: _Save:
et: _Salvesta:

en: _Shortcut Key:
et: _Kiirklahv:

en: _Edit:
et: _Redaktor:

en: Build
et: Ehitamine

en: Run "make" in the document directory
et: Käsu "make" käivitamine dokumendi kataloogis

en: Open terminal here
et: Terminali avamine siin

en: Open a terminal in the document location
et: Terminali avamine dokumendi kataloogis

en: Remove trailing spaces
et: Realõputühikute eemaldamine

en: Remove useless trailing spaces in your file
et: Kasutute realõputühikute eemaldamine failist

en: Run command
et: Käsu käivitamine

en: Execute a custom command and put its output in a new document
et: Kohandatud käsu käivitamine ja selle väljundi kasutamine uue dokumendina

en: Search
et: Otsing

en: File Browser Pane
et: Failisirvimispaan

en: Easy file access from the side pane
et: Külgpaani kaudu hõlbus ligipääs failidele

en: Set Location to First Document
et: Asukoha määramine esimese dokumendi järgi

en: If TRUE the file browser plugin will view the directory of the first opened document given that the file browser hasn't been used yet. (Thus this generally applies to opening a document from the command line or opening it with Caja, etc.)
et: Kui märgitud, siis failisirvija plugin avab esimesena kataloogi, kus asub esimene avatud dokument, mida failisirvija pole veel kasutanud. (See leiab kasutust tavaliselt juhul, kui dokument avatakse käsurealt, Cajae abil või muudel sarnastel juhtudel)

en: File Browser Filter Mode
et: Failisirvija filtreerimisrežiim

en: This value determines what files get filtered from the file browser. Valid values are: none (filter nothing), hidden (filter hidden files), binary (filter binary files) and hidden_and_binary (filter both hidden and binary files).
et: Selle väärtusega määratakse, millised failid sirvijas välja filtreeritakse. Võimalikud väärtused on: none (ei filtreerita midagi), hidden (filtreeritakse peidetud failid), binary (filtreeritakse binaarfailid) ja hidden_and_binary (filtreeritakse nii peidetud kui ka binaarfailid).

en: File Browser Filter Pattern
et: Failisirvija filtrimuster

en: The filter pattern to filter the file browser with. This filter works on top of the filter_mode.
et: Failisirvija filtri muster. See seda filtrit kasutatakse koos filter_mode võtmes määratud režiimiga.

en: Open With Tree View
et: Avamine koos puuvaatega

en: Open the tree view when the file browser plugin gets loaded instead of the bookmarks view
et: Järjehoidjate vaate asemel puuvaate avamine failisirvija plugina laadimisel

en: File Browser Root Directory
et: Failisirvija juurkataloog

en: The file browser root directory to use when loading the file browser plugin and onload/tree_view is TRUE.
et: Failisirvija juurkataloog, mida kasutatakse failisirvija laadimise ajal juhul, kui võtmed onload/tree_view on märgitud.

en: File Browser Virtual Root Directory
et: Failisirvija virtuaalne juurkataloog

en: The file browser virtual root directory to use when loading the file browser plugin when onload/tree_view is TRUE. The virtual root must always be below the actual root.
et: Failisirvija virtuaalne juurkataloog, mida kasutatakse failisirvija laadimise ajal juhul, kui võtmed onload/tree_view on märgitud. Virtuaalne juurkataloog peab alati kuuluma tegeliku juurkataloogi alla.

en: Enable Restore of Remote Locations
et: Võrgukohtadelt taastamise lubamine

en: Sets whether to enable restoring of remote locations.
et: Kas võrgus asuvatelt kohtadelt taastamine on lubatud või mitte.

en: File System
et: Failisüsteem

en: _Set root to active document
et: _Määra juurikas aktiivseks kataloogiks

en: Set the root to the active document location
et: Juurkataloogi määramine aktiivse dokumendi asukohale

en: _Open terminal here
et: _Ava terminal siin

en: Open a terminal at the currently opened directory
et: Terminali avamine käesolevaga avatud kataloogis

en: File Browser
et: Failisirvija

en: An error occurred while creating a new directory
et: Uue kataloogi loomisel tekkis viga

en: An error occurred while creating a new file
et: Uue faili loomisel tekkis viga

en: An error occurred while renaming a file or directory
et: Faili või kataloogi nime muutmisel tekkis viga

en: An error occurred while deleting a file or directory
et: Faili või kataloogi kustutamisel tekkis viga

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
et: Faili või kataloogi avamisel failihalduris tekkis viga

en: An error occurred while setting a root directory
et: Juurkataloogi seadmisel tekkis viga

en: An error occurred while loading a directory
et: Kataloogi laadimisel tekkis viga

en: An error occurred
et: Tekkis viga

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
et: Faili pole võimalik prügikasti tõsta.
    Kas selle faili võib lihtsalt ära kustutada?

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
et: Faili "%s" pole võimalik prügikasti tõsta.

en: The selected files cannot be moved to the trash.
et: Valitud faile pole võimalik prügikasti tõsta.

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
et: Kas soovid "%s" jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
et: Kas soovid valitud failid jäädavalt kustutada?

en: If you delete an item, it is permanently lost.
et: Kui sa selle kirje kustutad, läheb see jäädavalt kaotsi.

en: (Empty)
et: (Tühi)

en: The renamed file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
et: Ümber nimetatud fail on hetkel välja filtreeritud. Selle nähtavaletoomiseks pead sa filtri sätteid muutma

note: Translators: This is the default name of new files created by the file browser pane.
en: file
et: fail

en: The new file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
et: Uus fail on hetkel välja filtreeritud. Selle nähtavaletoomiseks pead sa filtri sätteid muutma

note: Translators: This is the default name of new directories created by the file browser pane.
en: directory
et: kataloog

en: The new directory is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the directory visible
et: Uus kataloog on hetkel välja filtreeritud. Selle nähtavaletoomiseks pead sa filtri sätteid muutma

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: _Move to Trash
et: _Viska prügikasti

en: Move selected file or folder to trash
et: Valitud faili või kataloogi prügikasti viskamine

en: Delete selected file or folder
et: Valitud faili või kataloogi kustutamine

en: Open selected file
et: Valitud faili avamine

en: Up
et: Üles

en: Open the parent folder
et: Ülemise kausta avamine

en: _New Folder
et: Uus _kataloog

en: Add new empty folder
et: Uue tühja kataloogi lisamine

en: New F_ile
et: Uus _fail

en: Add new empty file
et: Uue tühja faili lisamine

en: _Rename
et: Muuda _nime

en: Rename selected file or folder
et: Valitud faili või kataloogi nime muutmine

en: _Previous Location
et: _Eelmine asukoht

en: Go to the previous visited location
et: Liikumine eelmisesse külastatud kohta

en: _Next Location
et: _Järgmine asukoht

en: Go to the next visited location
et: Liikumine järgmisesse külastatud kohta

en: Re_fresh View
et: _Värskenda vaadet

en: Refresh the view
et: Vaate värskendamine

en: _View Folder
et: _Vaata kataloogi

en: View folder in file manager
et: Kataloogi vaatamine failihalduris

en: Show _Hidden
et: Näita _peidetuid

en: Show hidden files and folders
et: Peidetud failide ja kataloogide näitamine

en: Show _Binary
et: Näita _binaarseid

en: Show binary files
et: Binaarfailide näitamine

en: Previous location
et: Eelmine asukoht

en: Go to previous location
et: Eelmisele asukohale siirdumine

en: Go to a previously opened location
et: Eelmisele avatud asukohale siirdumine

en: Next location
et: Järgmine asukoht

en: Go to next location
et: Järgmisele asukohale siirdumine

en: _Match Filename
et: Faili_nime sobitus

en: No mount object for mounted volume: %s
et: Haagitud ketta jaoks pole haakimisobjekti: %s

en: Could not open media: %s
et: Meediumit pole võimalik avada: %s

en: Could not mount volume: %s
et: Ketast pole võimalik haakida: %s

en: Modelines
et: Režiimiread

en: Emacs, Kate and Vim-style modelines support for pluma.
et: Emacsi, Kate'i ja Vim'ilaadsed režiimiread plumale.

en: Python Console
et: Pythoni konsool

en: Interactive Python console standing in the bottom panel
et: Interaktiivne Pythoni konsool alumisele paneelile

en: _Error color:
et: _Vea värvus:

en: C_ommand color:
et: _Käsu värvus:

en: Quick Open
et: Kiiravamine

en: Quick open
et: Kiiravamine

en: Quickly open documents
et: Dokumendi kiiravamine

en: Quickly open files
et: Failide kiire avamine

en: Snippets
et: Tekstijupid

en: Insert often-used pieces of text in a fast way
et: Tihti kasutatavate tükkide kiire lisamine tekstile

en: Snippets Manager
et: Tekstijuppide haldur

en: _Snippets:
et: _Tekstijupid:

en: Create new snippet
et: Uue tekstijupi loomine

en: Import snippets
et: Tekstijuppide importimine

en: Export selected snippets
et: Valitud tekstijuppide eksportimine

en: Delete selected snippet
et: Valitud tekstijupi kustutamine

en: Activation
et: Aktiveerimine

en: _Drop targets:
et: _Aknasse lohistamisel:

en: Shortcut key with which the snippet is activated
et: Kiirklahv, millele vajutamisel tekstijupp aktiveeritakse

en: S_hortcut key:
et: _Kiirklahv:

note: "tab" here means the tab key, not the notebook tab!
en: _Tab trigger:
et: _Tabulaatori väljakutse:

en: Single word the snippet is activated with after pressing Tab
et: Üksik sõna, mille korral tekstijupp aktiveeritakse pärast tab-klahvi vajutamist

en: Manage _Snippets...
et: _Halda tekstijuppe...

en: Manage snippets
et: Tekstijuppide haldamine

en: Snippets archive
et: Tekstijuppide arhiiv

en: Add a new snippet...
et: Lisa uus tekstijupp...

en: Global
et: Globaalne

en: Revert selected snippet
et: Valitud tekstijupi taastamine

en: This is not a valid Tab trigger. Triggers can either contain letters or a single (non-alphanumeric) character like: {, [, etc.
et: See sõne ei sobi Tab klahviga väljakutsumiseks. Väljakutsuja võib sisaldada tähti või üksikuid erimärke, mis pole tähed ega numbrid, nagu {, [, jne.

en: The following error occurred while importing: %s
et: Importimise käigus tekkis järgnev viga: %s

en: Import successfully completed
et: Importimine lõpetati edukalt

en: All supported archives
et: Kõik toetatud arhiivid

en: Gzip compressed archive
et: Gzip'iga kokkusurutud arhiiv

en: Bzip2 compressed archive
et: Bzip2'ga kokkusurutud arhiiv

en: Single snippets file
et: Üksik tekstijuppide fail

en: All files
et: Kõik failid

en: The following error occurred while exporting: %s
et: Eksportimise käigus tekkis järgnev viga: %s

en: Export successfully completed
et: Eksportimine lõpetati edukalt

en: Do you want to include selected <b>system</b> snippets in your export?
et: Kas soovid eksportimisse kaasata ka valitud <b>süsteemsed</b> tekstijupid?

en: There are no snippets selected to be exported
et: Eksportimiseks pole ühtegi tekstijuppi valitud

en: Export snippets
et: Tekstijuppide eksportimine

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
et: Sisesta uus kiirklahv. Nullimiseks vajuta Backspace

en: Type a new shortcut
et: Sisesta uus kiirklahv

en: The archive "%s" could not be created
et: Arhiivi "%s" pole võimalik luua

en: Target directory "%s" does not exist
et: Sihtkataloogi "%s" pole olemas

en: Target directory "%s" is not a valid directory
et: Sihtkataloog "%s" pole korrektne kataloog

en: File "%s" does not exist
et: Faili "%s" pole olemas

en: File "%s" is not a valid snippets file
et: Fail "%s" pole korrektne tekstijuppide fail

en: Imported file "%s" is not a valid snippets file
et: Imporditud fail "%s" pole korrektne tekstijuppide fail

en: The archive "%s" could not be extracted
et: Arhiivi "%s" pole võimalik lahti pakkida

en: The following files could not be imported: %s
et: Järgnevaid faile pole võimalik importida: %s

en: File "%s" is not a valid snippets archive
et: Fail "%s" pole korrektne tekstijuppide arhiiv

en: Execution of the Python command (%s) exceeds the maximum time, execution aborted.
et: Pythoni käsu (%s) töötamise aeg ületas selleks lubatud aja, töötamine katkestati.

en: Execution of the Python command (%s) failed: %s
et: Pythoni käsu (%s) täitmine nurjus: %s

en: S_ort...
et: S_ordi...

en: Sort the current document or selection
et: Käesoleva dokumendi või valiku sortimine.

en: Sort
et: Sortimine

en: Sorts a document or selected text.
et: Dokumendi või valitud teksti sortimine.

en: _Sort
et: _Sordi

en: _Reverse order
et: _Pööratud järjestuses

en: R_emove duplicates
et: Kordused _eemaldatakse

en: _Ignore case
et: _Tõstutundetu

en: S_tart at column:
et: Al_ustades veerust:

note: Translators: Displayed in the "Check Spelling" dialog if there are no suggestions for the current misspelled word suggestions * for the current misspelled word
en: (no suggested words)
et: (soovitatavaid sõnu pole)

en: _More...
et: _Veel...

en: _Ignore All
et: _Eira kõiki

en: _Spelling Suggestions...
et: Õigekirjako_ntrolli soovitused...

en: Check Spelling
et: Õigekirjakontroll

en: Suggestions
et: Soovitused

note: Translators: Displayed in the "Check Spelling" dialog if the current word isn't misspelled
en: (correct spelling)
et: (korrektne õigekiri)

en: Completed spell checking
et: Õigekirjakontroll sai kogu dokumendi kontrollitud

[ctx: language]
note: Translators: this refers to an unknown language code * (one which isn't in our built-in list).
en: Unknown (%s)
et: Tundmatu (%s)

[ctx: language]
note: Translators: this refers the Default language used by the * spell checker
en: Default
et: Vaikimisi

en: Set language
et: Keele määramine

en: Languages
et: Keeled

en: _Check Spelling...
et: _Õigekirjakontroll

en: Check the current document for incorrect spelling
et: Käesoleva dokumendi õigekirjakontroll

en: Set _Language...
et: _Määra keel...

en: Set the language of the current document
et: Käesolevale dokumendile keele määramine

en: _Autocheck Spelling
et: _Automaatne õigekirjakontroll

en: Automatically spell-check the current document
et: Käesoleva dokumendi automaatne õigekirjakontroll

en: The document is empty.
et: Dokument on tühi.

en: No misspelled words
et: Probleemseid sõnu pole

en: Select the _language of the current document.
et: _Vali käesoleva dokumendi keel.

en: Check spelling
et: Õigekirjakontroll

en: Misspelled word:
et: Probleemne sõna:

en: word
et: sõna

en: Change _to:
et: Mi_lleks muuta:

en: Check _Word
et: K_ontrolli sõna

en: _Suggestions:
et: _Soovitused:

en: _Ignore
et: _Eira

en: Cha_nge
et: _Muuda

en: Ignore _All
et: Eira _kõiki

en: Change A_ll
et: M_uuda kõiki

en: User dictionary:
et: Kasutaja sõnastik:

en: Add w_ord
et: L_isa sõna

en: Language:
et: Keel:

en: Language
et: Keel

en: Spell Checker
et: Õigekirjakontroll

en: Checks the spelling of the current document.
et: Käesoleva dokumendi õigekirja kontrollimine.

en: Tags
et: Sildid

en: Select the group of tags you want to use
et: Vali kasutatav siltide grupp

en: _Preview
et: _Eelvaade

en: Available Tag Lists
et: Saadaolevate siltide loetelu

en: XHTML 1.0 - Tags
et: XHTML 1.0 - sildid

en: Abbreviated form
et: Lühendatud vorm

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Accessibility key character
et: Hõlbustusklahvi märk

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Align
et: Joondus

en: Alignment character
et: Joondusmärk

en: Alternative
et: Alternatiiv

en: Anchor URI
et: Ankru URI

en: Anchor
et: Ankur

en: Applet class file code (deprecated)
et: Rakendi klassifaili kood (aegunud)

en: Associated information
et: Seotud teave

en: Author info
et: Autori andmed

en: Axis related headers
et: Sugulastega seotud päised

en: Background color (deprecated)
et: Taustavärv (aegunud)

en: Background texture tile (deprecated)
et: Taustatekstuuri klots (aegunud)

en: Base font (deprecated)
et: Aluskirjatüüp (aegunud)

en: Base URI
et: BaasURI

en: Bold
et: Rasvane

en: Border (deprecated)
et: Ääris (aegunud)

en: Cell rowspan
et: Lahtri ulatus real

en: Center (deprecated)
et: Keskjoondus (aegunud)

en: Character encoding of linked resource
et: Viidatud ressursi kooditabel

en: Checked state
et: Märgitud olek

en: Citation
et: Tsitaat

en: Cite reason for change
et: Tsitaadi muutmise põhjus

en: Class implementation ID
et: Klassi teostuse ID

en: Class list
et: Klasside loetelu

en: Clear text flow control
et: Tekstivoo juhtimine

en: Code content type
et: Koodi liik

en: Color of selected links (deprecated)
et: Valitud viitade värvus (aegunud)

en: Column span
et: Veeru ulatus

en: Columns
et: Veerud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Computer code fragment
et: Masinkoodi lõik

en: Content type (deprecated)
et: Sisu liik (aegunud)

en: Coordinates
et: Koordinaadid

en: Date and time of change
et: Muutmise kuupäev ja aeg

en: Declare flag
et: Declare-lipp

en: Defer attribute
et: Defer-atribuut

en: Definition description
et: Definitsiooni kirjeldus

en: Definition list
et: Definitsioonide loetelu

en: Definition term
et: Definitsiooniga termin

en: Deleted text
et: Kustutatud tekst

en: Directionality
et: Suund

en: Directionality (deprecated)
et: Suund (aegunud)

en: Disabled
et: Keelatud

en: DIV container
et: DIV-konteiner

en: DIV Style container
et: DIV-stiilikonteiner

en: Document base
et: Dokumendi baas

en: Document body
et: Dokumendi keha

en: Document head
et: Dokumendi päis

en: Element ID
et: Elemendi ID

en: Document title
et: Dokumendi pealkiri

en: Document type
et: Dokumendi liik

en: Emphasis
et: Rõhutatud

en: Encode type
et: Kodeeringu liik

en: Font face (deprecated)
et: Kirjastiil (aegunud)

en: For label
et: For-silt

en: Forced line break
et: Pealesunnitud reamurdmine

en: Form action handler
et: Vormi tegevuse käsitleja

en: Form control group
et: Vormi grupp

en: Form field label text
et: Vormivälja sildi tekst

en: Form input type
et: Vormi sisendvälja liik

en: Form input
et: Vormi sisendväli

en: Form method
et: Vormi meetod

en: Form
et: Vorm

en: Forward link
et: Viidatud dokumendi seos

en: Frame render parts
et: Paneeli osade renderdamine

en: Frame source
et: Raami allikas

en: Frame target
et: Sihtpaneel

en: Frame
et: Raam

en: Frame border
et: Raami ääris

en: Frameset columns
et: Raamide grupi veerud

en: Frameset rows
et: Raamide grupi read

en: Frameset
et: Raamide grupp

en: Frame spacing
et: Raamidevaheline ruum

en: Generic embedded object
et: Üldine põimitud objekt

en: Generic metainformation
et: Üldised metaandmed

en: Generic span
et: Üldine ulatus

en: Header cell IDs
et: Päiselahtrite ID-d

en: Heading 1
et: Pealkiri 1

en: Heading 2
et: Pealkiri 2

en: Heading 3
et: Pealkiri 3

en: Heading 4
et: Pealkiri 4

en: Heading 5
et: Pealkiri 5

en: Heading 6
et: Pealkiri 6

en: Height
et: Kõrgus

en: Horizontal rule
et: Rõhtjoon

en: Horizontal space (deprecated)
et: Horisontaalne ruum (aegunud)

en: HTML root element
et: HTML juurelement

en: HTTP header name
et: HTTP päise nimi

en: I18N BiDi override
et: Teksti suuna kohalik muutus

en: Image map area
et: Pildikaardi piirkond

en: Image map name
et: Pildikaardi nimi

en: Image map
et: Pildikaart

en: Image
et: Pilt

en: Inline frame
et: Samal real raam

en: Inserted text
et: Lisatud tekst

en: Instance definition
et: Instantsi definitsioon

en: Italic text
et: Kursiivis tekst

en: Java applet (deprecated)
et: Java rakend (aegunud)

en: Label
et: Silt

en: Language code
et: Keele kood

en: Large text style
et: Suur tekst

en: Link color (deprecated)
et: Viida värvus (aegunud)

en: List item
et: Loendi kirje

en: List of MIME types for file upload
et: Faili üleslaadimise MIME-liikide loetelu

en: List of supported character sets
et: Toetatud kooditabelite loetelu

en: Local change to font
et: Kohalik kirjastiilimuutus

en: Long description link
et: Lingi pikk kirjeldus

en: Long quotation
et: Pikk tsitaat

en: Margin pixel height
et: Veerise piksli kõrgus

en: Margin pixel width
et: Veerise piksli laius

en: Maximum length of text field
et: Tekstivälja suurim pikkus

en: Output media
et: Väljundmeedia

en: Media-independent link
et: Meediast sõltumatu viit

en: Menu list (deprecated)
et: Menüüloetelu (aegunud)

en: Multi-line text field
et: Mitmerealine tekstiväli

en: Multiple
et: Mitmega

en: Name
et: Nimi

en: Named property value
et: Nimelise omaduse väärtus

en: No frames
et: Raamid puuduvad

en: No resize
et: Suurus pole muudetav

en: No script
et: Skript puudub

en: No shade (deprecated)
et: Varjutus puudub (aegunud)

en: No URI
et: URI puudub

en: No word wrap (deprecated)
et: Tekstimurdmine keelatud (aegunud)

en: Object applet file (deprecated)
et: Objekti rakendi fail (aegunud)

en: Object data reference
et: Viide objekti andmetele

en: Offset for alignment character
et: Joondusmärgi nihe

en: OnBlur event
et: OnBlur sündmus

en: OnChange event
et: OnChange sündmus

en: OnClick event
et: OnClick sündmus

en: OnDblClick event
et: OnDblClick sündmus

en: OnFocus event
et: OnFocus sündmus

en: OnKeyDown event
et: OnKeyDown sündmus

en: OnKeyPress event
et: OnKeyPress sündmus

en: OnKeyUp event
et: OnKeyUp sündmus

en: OnLoad event
et: OnLoad sündmus

en: OnMouseDown event
et: OnMouseDown sündmus

en: OnMouseMove event
et: OnMouseMove sündmus

en: OnMouseOut event
et: OnMouseOut sündmus

en: OnMouseOver event
et: OnMouseOver sündmus

en: OnMouseUp event
et: OnMouseUp sündmus

en: OnReset event
et: OnReset sündmus

en: OnSelect event
et: OnSelect sündmus

en: OnSubmit event
et: OnSubmit sündmus

en: OnUnload event
et: OnUnload sündmus

en: Option group
et: Valikugrupp

en: Option selector
et: Valikuvalija

en: Ordered list
et: Järjestatud loetelu

en: Paragraph class
et: Lõigu klass

en: Paragraph style
et: Lõigu laad

en: Paragraph
et: Lõik

en: Preformatted text
et: Eelvormindatud tekst

en: Profile metainfo dictionary
et: Profiili metaandmete sõnastik

en: Push button
et: Nupp

en: ReadOnly text and password
et: Kirjutuskaitsega tekst ja parool

en: Reduced spacing (deprecated)
et: Vähendatud vaheruum (aegunud)

en: Reverse link
et: Pööratud viit

en: Rows
et: Read

en: Rulings between rows and columns
et: Ridade ja veergude reeglid

en: Sample program output, scripts
et: Näidisprogrammi väljund, skriptid

en: Scope covered by header cells
et: Päiselahtrite mõjuala

en: Script language name
et: Skriptitava keele nimi

en: Script statements
et: Skriptiavaldised

en: Scrollbar
et: Kerimisriba

en: Selectable option
et: Valitav valik

en: Selected
et: Valitud

en: Server-side image map
et: Serveripoolne pildikaart

en: Shape
et: Kujund

en: Short inline quotation
et: Lühike samal real tsitaat

en: Size (deprecated)
et: Suurus (aegunud)

en: Small text style
et: Väikene tekst

en: Source
et: Allikas

en: Space-separated archive list
et: Tühikutega eraldatud arhiivide loend

en: Spacing between cells
et: Lahtritevaheline ruum

en: Spacing within cells
et: Lahtritesisene ruum

en: Span
et: Üle mitme ekraani

en: Standby load message
et: Ooteteade laadimisel

en: Starting sequence number (deprecated)
et: Rida alustav number (aegunud)

en: Strike-through text style (deprecated)
et: Läbikriipsutatud tekst (aegunud)

en: Strike-through text (deprecated)
et: Läbikriipsutatud tekst (aegunud)

en: Strong emphasis
et: Tugev rõhutus

en: Style info
et: Laadi andmed

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Table body
et: Tabeli keha

en: Table caption
et: Tabeli pealdis

en: Table column group properties
et: Tabeli veerugrupi omadused

en: Table column properties
et: Tabeli veeru omadused

en: Table data cell
et: Tabeli andmelahter

en: Table footer
et: Tabeli jalus

en: Table header cell
et: Tabeli päiselahter

en: Table header
et: Tabeli päis

en: Table row
et: Tabeli rida

en: Table summary
et: Tabeli kokkuvõte

en: Table
et: Tabel

en: Target - Blank
et: Sihtkoht - tühi

en: Target - Parent
et: Sihtkoht - vanem

en: Target - Self
et: Sihtkoht - ise

en: Target - Top
et: Sihtkoht - kõige ülemine

en: Teletype or monospace text style
et: Fikseeritud laiusega tekst

en: Text color (deprecated)
et: Teksti värvus (aegunud)

en: Text entered by user
et: Kasutaja poolt sisestatud tekst

en: Title
et: Pealkiri

en: Underlined text style
et: Allajoonitud tekst

en: Unordered list
et: Järjestamata loetelu

en: Use image map
et: Pildikaardi kasutamine

en: Value interpretation
et: Väärtuse tõlgendus

en: Value
et: Väärtus

en: Variable or program argument
et: Muutuja või programmiargument

en: Vertical cell alignment
et: Lahtri püstjoondus

en: Vertical space (deprecated)
et: Vertikaalne ruum (aegunud)

en: Visited link color (deprecated)
et: Külastatud viida värvus (aegunud)

en: Width
et: Laius

en: HTML - Tags
et: HTML - sildid

en: Above
et: Kõrguse muutus

en: Applet class file code
et: Rakendi klassifaili kood

en: Array
et: Massiiv

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background texture tile
et: Taustatekstuuri klots

en: Base font
et: Aluskirjatüüp

en: Border color
et: Äärise värvus

en: Border
et: Ääris

en: Center
et: Keskel

en: Checked (state)
et: Märgitud (olek)

en: Color of selected links
et: Valitud viitade värvus

en: Content scheme
et: Sisuskeem

en: Content type
et: Sisu liik

en: Direction
et: Suund

en: Directory list
et: Kataloogide loetelu

en: HTML version
et: HTML versioon

en: Embedded object
et: Põimitud objekt

en: Figure
et: Kujund

en: Font face
et: Kirjastiil

en: Frameborder
et: Raami ääris

en: Framespacing
et: Raamidevaheline ruum

en: Heading
et: Pealkiri

en: Horizontal space
et: Horisontaalne ruum

en: Image source
et: Pildiallikas

en: Inline layer
et: Samal real kiht

en: Java applet
et: Java rakend

en: Layer
et: Kiht

en: Link color
et: Lingi värv

en: Listing
et: Loend

en: Mail link
et: E-posti viit

en: Marquee
et: Tekstikerija

en: Menu list
et: Menüüde loetelu

en: Multicolumn
et: Mitmeveeruline

en: Next ID
et: Järgmine ID

en: No embedded objects
et: Põimitud objektid puuduvad

en: No layers
et: Kihid puuduvad

en: No line break
et: Reamurdmist pole

en: No shade
et: Varjutus puudub

en: No word wrap
et: Tekstimurdmine keelatud

en: Note
et: Märkus

en: Object applet file
et: Objekti rakendi fail

en: Preformatted listing
et: Eelvormindatud loend

en: Prompt message
et: Viiba teade

en: Quote
et: Tsitaat

en: Range
et: Vahemik

en: Reduced spacing
et: Vähendatud vaheruum

en: Root
et: Juurikas

en: Single line prompt
et: Üherealine viip

en: Size
et: Suurus

en: Soft line break
et: Pehme reamurdmine

en: Sound
et: Heli

en: Spacer
et: Eraldaja

en: Square root
et: Ruutjuur

en: Starting sequence number
et: Rida alustav number

en: Strike-through text style
et: Läbikriipsutatud tekst

en: Strike-through text
et: Läbikriipsutatud tekst

en: Tab order position
et: Sakkide järjekorra asukoht

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Text
et: Tekst

en: Top margin in pixels
et: Ülemise veerise laius pikslites

en: Vertical space
et: Vertikaalne ruum

en: Visited link color
et: Külastatud viida värvus

en: HTML - Special Characters
et: HTML - erimärgid

en: Non-breaking space
et: Mittekatkestav tühik

en: Latex - Tags
et: Latex - sildid

en: Bibliography (cite)
et: Bibliograafia (tsitaat)

en: Bibliography (item)
et: Bibliograafia (kirje)

en: Bibliography (shortcite)
et: Bibliograafia (lühitsitaat)

en: Bibliography (thebibliography)
et: Bibliograafia (thebibliography)

en: Brackets ()
et: Sulud ()

en: Brackets []
et: Sulud []

en: Brackets {}
et: Sulud {}

en: File input
et: Failisisend

en: Function cosine
et: Koosinus

en: Function e^
et: Funktsioon e^

en: Function exp
et: Eksponentfunktsioon

en: Function log
et: Logaritm

en: Function log10
et: Kümnendlogaritm

en: Function sine
et: Siinus

en: Greek alpha
et: Kreeka alfa

en: Greek beta
et: Kreeka beeta

en: Greek epsilon
et: Kreeka epsilon

en: Greek gamma
et: Kreeka gamma

en: Greek lambda
et: Kreeka lambda

en: Greek rho
et: Kreeka roo

en: Greek tau
et: Kreeka tau

en: Header 0 (chapter)
et: Päis 0 (peatükk)

en: Header 0 (chapter*)
et: Päis 0 (peatükk*)

en: Header 1 (section)
et: Päis 1 (sektsioon)

en: Header 1 (section*)
et: Päis 1 (sektsioon*)

en: Header 2 (subsection)
et: Päis 2 (alamsektsioon)

en: Header 2 (subsection*)
et: Päis 2 (alamsektsioon*)

en: Header 3 (subsubsection)
et: Päis 3 (alamalamsektsioon)

en: Header 3 (subsubsection*)
et: Päis 3 (alamalamsektsioon*)

en: Header 4 (paragraph)
et: Päis 4 (lõik)

en: Header appendix
et: Päis - Lisad

en: List description
et: Loendi kirjeldus

en: List enumerate
et: Nummerdatud loend

en: List itemize
et: Täpploend

en: Item with label
et: Kirje koos sildiga

en: Item
et: Kirje

en: Maths (display)
et: Valem (kuva)

en: Maths (inline)
et: Valem (samal real)

en: Operator fraction
et: Murrujoon

en: Operator integral (display)
et: Integraal (kuva)

en: Operator integral (inline)
et: Integraal (samal real)

en: Operator sum (display)
et: Summamärk (kuva)

en: Operator sum (inline)
et: Summamärk (samal real)

en: Reference label
et: Viite silt

en: Reference ref
et: Viide

en: Symbol and
et: Jaatus (sümbol)

en: Symbol const
et: Konstant (sümbol)

en: Symbol d2-by-dt2-partial
et: Teist järku osatuletis aja järgi

en: Symbol dagger
et: Ristviite või allmärkuse tähistus

en: Symbol d-by-dt
et: Tuletis aja järgi

en: Symbol d-by-dt-partial
et: Osatuletis aja järgi

en: Symbol equiv
et: Võrdusmärk

en: Symbol en-dash --
et: Mõttekriips --

en: Symbol em-dash ---
et: Pikk mõttekriips ---

en: Symbol infinity
et: Lõpmatus (sümbol)

en: Symbol mathspace ,
et: Lai tühik ja koma

en: Symbol mathspace .
et: Lai tühik ja punkt

en: Symbol mathspace _
et: Lai tühik _

en: Symbol mathspace __
et: Laiem tühik __

en: Symbol simeq
et: Sarnane või võrdne (sümbol)

en: Symbol star
et: Tärni märk (sümbol)

en: Typeface bold
et: Rasvane kiri

en: Typeface type
et: Kirjatüübi liik

en: Typeface italic
et: Kursiivis kiri

en: Typeface slanted
et: Viltune kiri

en: Unbreakable text
et: Murdmatu tekst

en: Footnote
et: Allmärkus

en: Tag list
et: Siltide loetelu

en: Provides a method to easily insert commonly used tags/strings into a document without having to type them.
et: Enamkasutatavate siltide/sõnede dokumendile lisamise hõlbustamine nii, et neid ei peaks käsitsi sisestama.

en: XSLT - Elements
et: XSLT - elemendid

en: attribute
et: atribuut

en: XSLT - Functions
et: XSLT - funktsioonid

en: current
et: vool

en: false
et: väär

en: name
et: nimi

en: true
et: tõene

en: XSLT - Axes
et: XSLT - sugulased

en: ancestor
et: vanem

en: ancestor-or-self
et: iseenda-vanem

en: child
et: laps

en: descendant
et: järglane

en: descendant-or-self
et: iseenda-järglane

en: following
et: järgnev

en: following-sibling
et: järgnev-järglane

en: namespace
et: nimeruum

en: parent
et: vanem

en: preceding
et: eelnev

en: preceding-sibling
et: eelnev-järglane

en: self
et: ise

en: XUL - Tags
et: XUL - sildid

en: column
et: veerg

en: columns
et: tulpa

en: label
et: silt

en: page
et: leht

en: rows
et: rida

en: Prompt type
et: Viiba liik

en: Selected format
et: Valitud vorming

en: Custom format
et: Kohandatud vorming

en: In_sert Date and Time...
et: Lisa kuupäev/kellaae_g...

en: Insert current date and time at the cursor position
et: Praeguse kuupäeva ja kellaaja lisamine kursori asukohta

en: Available formats
et: Saadaval vormingud

en: Insert Date/Time
et: Kuupäeva/kellaaja lisamine

en: Inserts current date and time at the cursor position.
et: Praeguse kuupäeva ja kellaaaja lisamine kursori asukohta.

en: Save Without Trailing Spaces
et: Salvestamine ilma realõputühikuteta

en: Removes trailing spaces from lines before saving.
et: Kasutute realõputühikute eemaldamine enne salvestamist.

en: Insert Date and Time
et: Kuupäeva ja kellaaja lisamine

en: _Insert
et: _Sisesta

en: Use the _selected format
et: Kasutatakse _valitud vormingut

en: _Use custom format
et: Kasutatakse o_ma vormingut

note: Translators: Use the more common date format in your locale
en: %d/%m/%Y %H:%M:%S
et: %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: Configure date/time plugin
et: "Kuupäeva/kellaaja" plugina sätete määramine

en: When inserting date/time...
et: "Kuupäeva/kellaaja" sisestamisel...

en: _Prompt for a format
et: _Küsitakse vormingut
