MATE Desktop Environment - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Preferences
jv: Paling disenengi

en: Unknown
jv: dingerteni

en: Windows
jv: Jendhela

en: Title
jv: Judhul

en: Sound
jv: Swara
