pluma 1.25.3 - en to li translation catalogue (54 entries)

en: _Save
li: Op_sjlaon

en: Question
li: Vraog

en: _Help
li: _Hulp

en: _Close
li: _Sjloete

en: Font
li: Booksjtaaftiep

en: _Revert
li: T_rökvalle

en: Documents
li: Dokkemènter

en: _Open
li: _Äöpene

en: _Reload
li: _Verfrisje

en: _File
li: _Besjtandj

en: _Edit
li: B_ewirke

en: _View
li: Bi_ld

en: _New
li: _Nuuj

en: _Open...
li: _Äöpene...

en: Open a file
li: Besjtandj äöpene

en: Configure the application
li: Veranger de insjtèllinge van 't program

en: _Contents
li: _Inhaud

en: _About
li: _Euver

en: About this application
li: Euver dit program

en: Save the current file
li: Hujig besjtandj opsjlaon

en: Save _As...
li: Opsjl_aon es...

en: Save the current file with a different name
li: 't hujige besjtandj opjslaon ónger ein angere naam

en: Revert to a saved version of the file
li: Trökvalle nao ein opgesjlaoge verzie van 't besjtandj

en: _Print...
li: Aaf_drökke...

en: _Undo
li: Óngeda_on make

en: Undo the last action
li: Lèste bewirking óngedaon make

en: _Redo
li: He_rhaole

en: Cu_t
li: K_nippe

en: Cut the selection
li: Seleksie knippe

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: Copy the selection
li: Seleksie kopjere

en: _Paste
li: _Plakke

en: Paste the clipboard
li: Vanaaf 't klembord plekke

en: _Delete
li: Eweg_doon

en: Select _All
li: _Alle keze

en: _Find...
li: _Zeuke...

en: Find Ne_xt
li: _Naekste zeuke

en: Close the current file
li: 't hujige besjtandj sjloete

en: _Quit
li: _Beèndige

en: (Empty)
li: (Laeg)

en: Go to the previous visited location
li: Nao de veurig bezochde lokasie gaon

en: Go to the next visited location
li: Nao de naekst bezochde lokasie gaon

en: Anchor
li: Anker

en: Height
li: Huugde

en: Image
li: Aafbiljing

en: Name
li: Naam

en: Title
li: Tittel

en: Value
li: Waerd

en: Width
li: Breide

en: Background color
li: Achtergróndjkleur

en: Direction
li: Richting

en: Link color
li: Link-kleur

en: Size
li: Gruutde

en: Text
li: Teks
