pluma 1.25.3 - en to nso translation catalogue (71 entries)

en: Text Editor
nso: Morulaganyi wa Sengwalwa

en: _Save
nso: _Boloka

en: Question
nso: Potšišo

en: _Help
nso: _Thušo

en: All Files
nso: Difaele ka Moka

en: _Close
nso: _Tswalela

en: Display
nso: Bontšha

en: Font
nso: Fonto

en: Replace _All
nso: Tšeela ka Moka _Legato

en: _Replace
nso: _Tšeela legato

en: _Revert
nso: _Boela morago

en: Documents
nso: Ditokumente

en: Unknown
nso: Ga e tsebje

en: Windows
nso: Mafesetere

en: _Open
nso: _Bula

en: _Retry
nso: _Leka gape

en: _Reload
nso: _Laiša gape

en: Name:
nso: Leina:

en: _File
nso: _Faele

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _View
nso: _Lebelela

en: _New
nso: _Mpsha

en: _Open...
nso: _Bula...

en: Open a file
nso: Bula faele

en: Configure the application
nso: Fetola sebopego sa tirišo

en: _Contents
nso: _Dikagare

en: _About
nso: _Ka ga

en: About this application
nso: Ka ga tirišo ye

en: Save the current file
nso: Boloka faele ya gona bjale

en: Save _As...
nso: Boloka _Bjalo ka...

en: Save the current file with a different name
nso: Boloka faele ya gona bjale ka leina le fapanego

en: Revert to a saved version of the file
nso: Boela morago tlhalosong e bolokilwego ya faele

en: _Print...
nso: _Gatiša...

en: _Undo
nso: _Dirolla

en: Undo the last action
nso: Dirolla mogato wa mafelelo

en: _Redo
nso: _Dira gape

en: Cu_t
nso: Rip_a

en: Cut the selection
nso: Ripa kgetho

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: Copy the selection
nso: Kopiša kgetho

en: _Paste
nso: _Kgomaretša

en: Paste the clipboard
nso: Kgomaretša seboloki sa tsebišo

en: _Delete
nso: _Phumola

en: Select _All
nso: Kgetha _Ka moka

en: _Find...
nso: _Hwetša...

en: Find Ne_xt
nso: Hwetša se La_telago

en: Close the current file
nso: Tswalela faele ya gona bjalee

en: _Quit
nso: _Tlogela

en: _Toolbar
nso: _Bara ya sedirišwa

en: _Statusbar
nso: _Bara ya boemo

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
nso: Bula '%s'

en: Search
nso: Nyakišiša

en: File Browser
nso: Sefetleki sa Faele

en: (Empty)
nso: (E se nago selo)

en: Open the parent folder
nso: Bula sephuthedi seo e lego motswadi

en: Go to the previous visited location
nso: Eya lefelong leo le etetšwego nakong e fetilego

en: Go to the next visited location
nso: Eya lefelong le etetšwego ka mo go latelago

en: Comment
nso: Tlhaloso

en: Disabled
nso: Paledišitšwe

en: Image
nso: Seswantšho

en: Name
nso: Leina

en: Title
nso: Sehlogo

en: Value
nso: Boleng

en: Background color
nso: Mmala o bonagalago ka morago

en: Link color
nso: Kgokaganya mmala

en: Size
nso: Bogolo

en: Sound
nso: Modumo

en: Text
nso: Sengwalwa

en: columns
nso: dikholomo

en: rows
nso: methalo

en: Custom format
nso: Sebopego se tlwaetšwego
