pluma 1.26.0 - en to ha translation catalogue (35 entries)

en: _Help
ha: _Taimako

en: _Close
ha: _Rufe

en: Preferences
ha: Fifiko

en: Display
ha: Nuna

en: Replace _All
ha: Maye _Duka

en: _Replace
ha: _Mayewa

en: Documents
ha: Takardun Aiki

en: Unknown
ha: Wanda ba'a sani ba

en: _Open
ha: _Buɗe

en: _Retry
ha: _Sake Gwada

en: _Reload
ha: _Sake Lodi

en: _File
ha: _Fayil

en: _Edit
ha: _Shirya

en: _View
ha: _Kallo

en: _Contents
ha: _Kayan Ciki

en: _About
ha: _Game da

en: _Undo
ha: _Warware

en: _Delete
ha: _Goge

en: Select _All
ha: Zaɓi _Duka

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
ha: Buɗe'%s'

en: File Browser
ha: Birawsar Fayil

en: (Empty)
ha: (Mai Maras Komai)

en: Bookmarks
ha: Alamomi ga Shafuka

en: Open the parent folder
ha: Buɗe Uwar shamis

en: Go to the previous visited location
ha: Tafi wurin da ka ziyarta na baya

en: Go to the next visited location
ha: Tafi wurin da ka ziyarta na gaba

en: Comment
ha: Tsokaci

en: Image
ha: Zane

en: Name
ha: Suna

en: Background color
ha: Launin bango

en: Border
ha: Gefe

en: Size
ha: Girma

en: columns
ha: layuka tsaye

en: rows
ha: layuka kwance

en: Custom format
ha: Fomat na ɗabi'a
