pluma 1.26.0 - en to he translation catalogue (679 entries)

en: Use Default Font
he: שימוש בגופן ברירת המחדל

[ctx: editor-font]
en: 'Monospace 12'
he: "Monospace 12"

en: Switch tabs with [ctrl] + [tab]
he: ניתן לעבור בין הלשוניות עם ‎[ctrl] + [tab]

en: Bottom Panel is Visible
he: הלוח התחתון גלוי

en: Show newline
he: הצגת שורה חדשה

en: Whether pluma should show newlines in the editor window.
he: האם על pluma להציע שורות חדשות בחלון העורך.

en: Show nbsp
he: הצגת רווח בלתי מפריד (nbsp)

en: Show spaces
he: הצגת רווחים

en: Pluma
he: עורך הטקסט Pluma

en: A Text Editor for the MATE desktop environment
he: עורך טקסט לסביבת שולחן העבודה MATE

en: Text Editor
he: עורך טקסט

en: Edit text files
he: עריכת קובצי טקסט

en: Log Out _without Saving
he: יציאה _ללא שמירה

en: _Cancel Logout
he: _ביטול יציאה

en: Close _without Saving
he: _סגירה ללא שמירה

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Save
he: _שמור

en: Save _As
he: שמירה _בשם

en: Question
he: שאלה

en: If you don't save, changes from the last minute will be permanently lost.
he: אם לא תתבצע שמירה, שינויים מהדקה האחרונה יאבדו.

en: If you don't save, changes from the last hour will be permanently lost.
he: אם לא תתבצע שמירה, השינויים מהשעה האחרונה יאבדו.

en: Changes to document "%s" will be permanently lost.
he: שינויים שנערכו בקובץ ״%s״ בשעה האחרונה יאבדו.

en: Save changes to document "%s" before closing?
he: האם לשמור את השינויים למסמך ״%s״ לפני הסגירה?

en: Saving has been disabled by the system administrator.
he: אפשרות השמירה בוטלה על ידי מנהל מערכת.

en: Docum_ents with unsaved changes:
he: מסמכים עם _שינויים לא שמורים:

en: S_elect the documents you want to save:
he: נא ל_בחור את הקובץ שברצונך לשמור:

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
he: אם לא תתבצע שמירה, כל השינויים יאבדו.

en: _OK
he: _אישור

en: _Help
he: ע_זרה

en: Character Encodings
he: קידוד תווים

en: _Description
he: _תיאור

en: _Encoding
he: _קידוד

en: Character encodings
he: קידוד תווים

en: A_vailable encodings:
he: קידודים _זמינים:

en: _Add
he: הו_ספה

en: E_ncodings shown in menu:
he: ק_ידודים המוצגים בתפריט:

en: _Remove
he: ה_סרה

en: Click on this button to select the font to be used by the editor
he: יש ללחוץ על כפתור זה כדי לבחור גופן לשימוש על־ידי העורך

en: _Use the system fixed width font (%s)
he: יש ל_השתמש בגופן המערכת בעל רוחב קבוע (%s)

en: The selected color scheme cannot be installed.
he: לא ניתן להתקין את סכימת הצבעים שנבחרה.

en: Add Scheme
he: הוספת סכימה

en: A_dd Scheme
he: ה_וספת סכימה

en: Color Scheme Files
he: קובצי סכימת צבעים

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Could not remove color scheme "%s".
he: לא ניתן להסיר את סכימת הצבעים "%s".

en: _Close
he: _סגור

en: Pluma Preferences
he: העדפות Pluma

en: Preferences
he: העדפות

en: Text Wrapping
he: גלישת טקסט

en: Enable text _wrapping
he: אפשור _גלישת טקסט

en: Do not _split words over two lines
he: אין ל_פצל מילים ליותר משתי שורות

en: Highlight current _line
he: ה_דגשת את השורה הנוכחית

en: Highlight matching _bracket
he: הדגשת ה_סוגר התואם

en: Display
he: תצוגה

en: _Display line numbers
he: _הצגת מספרי שורות

en: View
he: תצוגה

en: Tab Stops
he: עצירות טאב

en: _Tab width:
he: _רוחב טאב:

en: Insert _spaces instead of tabs
he: הוספת _רווחים במקום טאבים

en: Automatic Indentation
he: הזחה אוטומטית

en: _Enable automatic indentation
he: _אפשור הזחה אוטומטית

en: File Saving
he: שמירת קובץ

en: Create a _backup copy of files before saving
he: יש ליצור עותק _גיבוי של הקבצים לפני השמירה

en: _Autosave files every
he: שמירה _אוטומטית בכל

en: _minutes
he: _דקות

en: Show _spaces
he: הצגת _רווחים

en: Show _trailing spaces only
he: הצגת רווחים עו_קבים בלבד

en: Show _tabs
he: הצגת _טאבים

en: Show _trailing tabs only
he: הצגת טאבים _עוקבים בלבד

en: Show _newlines
he: הצגת _שורות חדשות

en: Editor
he: עורך

en: Font
he: גופן

en: Editor _font:
he: _גופן העורך:

en: Pick the editor font
he: בחירת גופן לעורך

en: Color Scheme
he: סכימת צבעים

en: _Add...
he: הו_ספה...

en: Font & Colors
he: גופן וצבעים

en: Plugins
he: תוספים

en: Replace
he: החלפה

en: Find
he: חיפוש

en: _Find
he: _חיפוש

en: Replace _All
he: החלפה ב_כול

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: Replace All
he: החלפת הכול

en: _Search for:
he: _חפש:

en: Replace _with:
he: החלפה _עם:

en: _Match case
he: הת_אמת רשיות

en: Match _regular expression
he: התאמת _ביטוי רגולרי

en: Match _entire word only
he: התאמת מילים _שלמות בלבד

en: Search _backwards
he: חיפוש _אחורה

en: _Wrap around
he: _גלישה מסביב

en: _Parse escape sequences (e.g. \n)
he: _פענוח רצפי סליקה (למשל: ‎\n)

en: Loading file '%s'…
he: נטען הקובץ  '%s'…

en: Loading %d file… | Loading %d files…
he[0]: קובץ אחד נטען…
he[1]: נטענים %d קבצים…
he[2]: נטענים %d קבצים…
he[3]: נטענים %d קבצים…

note: Translators: "Open Files" is the title of the file chooser window
en: Open Files
he: קבצים פתוחים

en: The file "%s" is read-only.
he: הקובץ "%s" הנו לקריאה בלבד.

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
he: האם ברצונך לנסות להחליפו עם הקובץ שנשמר?

en: Saving file '%s'…
he: נשמר קובץ  '%s'…

en: Save As…
he: שמירה בשם…

en: Reverting the document '%s'…
he: המסמך '%s' משוחזר…

en: Revert unsaved changes to document '%s'?
he: האם לבטל את השינויים שלא נשמרו במסמך '%s'?

en: Changes made to the document in the last %ld second will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %ld seconds will be permanently lost.
he[0]: שינויים שנערכו במסמך בשנייה האחרונה האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[1]: שינויים שנערכו במסמך ב־%ld השניות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[2]: שינויים שנערכו במסמך ב־%ld השניות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[3]: שינויים שנערכו במסמך ב־%ld השניות האחרונות יאבדו לחלוטין.

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
he: השינויים שנערכו במסמך בדקה האחרונה יאבדו.

en: Changes made to the document in the last minute and %ld second will be permanently lost. | Changes made to the document in the last minute and %ld seconds will be permanently lost.
he[0]: שינויים שנערכו במסמך בדקה והשנייה האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[1]: שינויים שנערכו במסמך בדקה ו־%ld השניות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[2]: שינויים שנערכו במסמך בדקה ו־%ld השניות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[3]: שינויים שנערכו במסמך בדקה ו־%ld השניות האחרונות יאבדו לחלוטין.

en: Changes made to the document in the last %ld minute will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %ld minutes will be permanently lost.
he[0]: שינויים שנערכו במסמך בדקה האחרונה האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[1]: שינויים שנערכו במסמך ב־%ld הדקות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[2]: שינויים שנערכו במסמך ב־%ld הדקות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[3]: שינויים שנערכו במסמך ב־%ld הדקות האחרונות יאבדו לחלוטין.

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
he: השינויים שנערכו במסמך בשעה האחרונה יאבדו.

en: Changes made to the document in the last hour and %d minute will be permanently lost. | Changes made to the document in the last hour and %d minutes will be permanently lost.
he[0]: שינויים שנערכו במסמך בשעה %d והדקה האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[1]: שינויים שנערכו במסמך בשעה ו־%d הדקות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[2]: שינויים שנערכו במסמך בשעה ו־%d הדקות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[3]: שינויים שנערכו במסמך בשעה ו־%d הדקות האחרונות יאבדו לחלוטין.

en: Changes made to the document in the last %d hour will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %d hours will be permanently lost.
he[0]: שינויים שנערכו במסמך %d בשעה האחרונה יאבדו לחלוטין.
he[1]: שינויים שנערכו במסמך %d בשעתיים האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[2]: שינויים שנערכו במסמך ב־%d השעות האחרונות יאבדו לחלוטין.
he[3]: שינויים שנערכו במסמך ב־%d השעות האחרונות יאבדו לחלוטין.

en: _Revert
he: _החזר

en: MATE Documentation Team
he: צוות התיעוד של MATE

en: GNOME Documentation Team
he: צוות התיעוד של GNOME

en: Sun Microsystems
he: סאן מיקרוסיסטמס

en: Pluma is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
he: Pluma מופצת בתקווה שתהיה שימושית אבל בלא כל אחריות; בלא אפילו אחריות משתמעת למסחריות או התאמה לשימוש מסוים. ניתן לעיין ברישיון הציבורי הכללי של GNU לפרטים נוספים.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Pluma; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
he: אמור היה להיות מצורף עותק של הרישיון הציבורי הכללי של GNU לתכנית זו; אם לא, יש לכתוב אל Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: About Pluma
he: על אודות Pluma

en: Found and replaced one occurrence
he: מופע אחד נמצא והוחלף

note: Translators: %s is replaced by the text entered by the user in the search box
en: "%s" not found
he: ‏"%s" לא נמצא

en: Unsaved Document %d
he: מסמך שלא נשמר %d

en: Read-Only
he: (קריאה בלבד)

en: Documents
he: מסמכים

en: Unicode
he: יוניקוד

en: Western
he: מערבי

en: Central European
he: מרכז אירופאי

en: South European
he: דרום אירופאי

en: Baltic
he: בלטית

en: Cyrillic
he: קירילית

en: Arabic
he: ערבית

en: Greek
he: יווני

en: Hebrew Visual
he: עברית ויזואלית

en: Turkish
he: טורקית

en: Nordic
he: נורדית

en: Celtic
he: קלטית

en: Romanian
he: רומנית

en: Armenian
he: ארמנית

en: Chinese Traditional
he: סינית מסורתית

en: Cyrillic/Russian
he: קירילית/רוסית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Chinese Simplified
he: סינית פשוטה

en: Georgian
he: גאורגית

en: Hebrew
he: עברית

en: Cyrillic/Ukrainian
he: קירילית/אוקראינית

en: Vietnamese
he: ויאטנמית

en: Thai
he: תאית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Automatically Detected
he: זיהוי אוטומטי

en: Current Locale (%s)
he: מיקום נוכחי (%s)

en: Add or Remove...
he: הוספה או הסרה...

en: All Text Files
he: כל קובצי הטקסט

en: C_haracter Encoding:
he: קידוד _תווים:

en: L_ine Ending:
he: _סיום שורה:

en: Mac OS Classic
he: Mac OS קלסי

en: Windows
he: חלונות

en: _Open
he: _פתח

en: There was an error displaying the help.
he: ארעה שגיאה בהצגת העזרה.

en: _Retry
he: _ניסיון חוזר

en: Could not find the file %s.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %s.

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
he: נא לוודא שהמיקום הוקלד נכון ולנסות שנית.

note: Translators: %s is a URI scheme (like for example http:, ftp:, etc.)
en: pluma cannot handle %s locations.
he: אין באפשרות pluma להתמודד עם מיקומי %s.

en: pluma cannot handle this location.
he: אין באפשרות ‏pluma להתמודד עם מיקום זה.

en: The location of the file cannot be mounted.
he: לא ניתן לעגון את מיקום הקובץ.

en: The location of the file cannot be accessed because it is not mounted.
he: לא ניתן לגשת למיקום הקובץ מכיוון שהוא לא מעוגן.

en: %s is a directory.
he: ‏%s הוא ספרייה

en: %s is not a valid location.
he: %s אינו מיקום תקין.

en: Host %s could not be found. Please check that your proxy settings are correct and try again.
he: המארח %s לא נמצא. נא לבדוק את הגדרות מתווך הרשת ולנסות שנית.

en: Hostname was invalid. Please check that you typed the location correctly and try again.
he: שם המארח לא היה תקין. נא לבדוק שהמיקום שהוזן נכון ולנסות שוב.

en: %s is not a regular file.
he: ‏%s אינו קובץ רגיל.

en: Connection timed out. Please try again.
he: זמן תפוגת החיבור הגיעה. נא לנסות שוב.

en: The file is too big.
he: הקובץ גדול מידי.

en: Unexpected error: %s
he: שגיאה בלתי צפויה: %s

en: pluma cannot find the file. Perhaps it has recently been deleted.
he: לא ניתן לשחזר את הקובץ "%s" כיוון ש־pluma לא יכול למצוא אותו.
    
    ככול הנראה, הוא נמחק לאחרונה.

en: Could not revert the file %s.
he: לא ניתן לשחזר את הקובץ %s.

en: Ch_aracter Encoding:
he: קידוד ה_תווים:

note: Translators: the access key chosen for this string should be different from other main menu access keys (Open, Edit, View...)
en: Edit Any_way
he: _עריכה בכל זאת

note: Translators: the access key chosen for this string should be different from other main menu access keys (Open, Edit, View...)
en: D_on't Edit
he: _אין לערוך

en: The number of followed links is limited and the actual file could not be found within this limit.
he: מספר הקישורים שנמצאים תחת מעקב מוגבל ולא ניתן היה למצוא את הקובץ במסגרת מגבלה זו.

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
he: אין לך את ההרשאות הדרושות לפתיחת הקובץ.

en: pluma has not been able to detect the character encoding.
he: ‏pluma נכשל בזיהוי קידוד התווים.

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
he: נא לוודא שלא מתבצע ניסיון לפתיחת קובץ בינרי.

en: Select a character encoding from the menu and try again.
he: נא לבחור קידוד תווים מהתפריט ולנסות שוב.

en: There was a problem opening the file %s.
he: ארעה שגיאה בפתיחת הקובץ %s.

en: The file you opened has some invalid characters. If you continue editing this file you could make this document useless.
he: בקובץ שפתחת ישנן בעיות קידוד מסוימות. אם עריכת קובץ זה תימשך יתכן שהקובץ יהפוך לחסר תועלת.

en: You can also choose another character encoding and try again.
he: ניתן גם לבחור בקידוד תווים אחר מהתפריט ולנסות שוב.

en: Could not open the file %s using the %s character encoding.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %s באמצעות קידוד התווים %s.

en: Select a different character encoding from the menu and try again.
he: נא לבחור בקידוד תווים שונה מהתפריט ולנסות שוב.

en: Could not open the file %s.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %s.

en: Could not save the file %s using the %s character encoding.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %s באמצעות קידוד התווים %s.

en: The document contains one or more characters that cannot be encoded using the specified character encoding.
he: המסמך מכיל תו אחד או יותר שאינם ניתנים לקידוד באמצעות קידוד התווים שצוין.

en: This file (%s) is already open in another pluma window.
he: הקובץ (%s) כבר פתוח בחלון אחר של pluma.

en: pluma opened this instance of the file in a non-editable way. Do you want to edit it anyway?
he: ‏pluma פתח מופע זה של הקובץ עבור קריאה בלבד. האם להמשיך בעריכה למרות זאת?

en: S_ave Anyway
he: _שמירה בכל זאת

en: D_on't Save
he: _אין לשמור

en: The file %s has been modified since reading it.
he: הקובץ %s שונה מאז הפעם האחרונה שהוא נקרא.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
he: אם תתבצע עבורו שמירה, כל השינויים החיצוניים עלולים ללכת לאיבוד. האם לשמור בכל זאת?

en: Could not create a backup file while saving %s
he: לא ניתן ליצור קובץ גיבוי בזמן שמירת %s

en: Could not create a temporary backup file while saving %s
he: לא ניתן ליצור קובץ גיבוי זמני בזמן שמירת %s

en: pluma could not back up the old copy of the file before saving the new one. You can ignore this warning and save the file anyway, but if an error occurs while saving, you could lose the old copy of the file. Save anyway?
he: לא עלה בידי pluma לגבות את העותק הישן של הקובץ לפני שמירת החדש. באפשרותך להתעלם מאזהרה זאת ולשמור את הקובץ, אבל במקרה שתחול שגיאה בזמן השמירה, העותק הישן עלול ללכת לאיבוד. האם לשמור את הקובץ?

note: Translators: %s is a URI scheme (like for example http:, ftp:, etc.)
en: pluma cannot handle %s locations in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
he: אין באפשרות pluma לטפל במיקומי %s במצב כתיבה. נא לבדוק שהמיקום הוזן כראוי ולנסות שוב.

en: pluma cannot handle this location in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
he: אין באפשרות pluma לטפל במיקום זה במצב כתיבה. נא לבדוק שהמיקום הוזן כראוי ולנסות שוב.

en: %s is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
he: ‏%s אינו מיקום תקין. נא לוודא שהוקלד מיקום נכון ולנסות שוב.

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
he: אין לך את ההרשאות המתאימות כדי לשמור את הקובץ. נא לבדוק שהמיקום הוקלד נכון ולנסות שוב.

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
he: אין מספיק מקום פנוי בכונן כדי לשמור את הקובץ. נא לפנות מעט מקום בכונן ולנסות שוב.

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
he: ניסיון שמירת הקובץ בוצע על כונן לקריאה בלבד. נא לבדוק שהמיקום שהוקלד נכון ולנסות שוב.

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
he: קובץ בשם זהה כבר קיים. נא להשתמש בשם אחר.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on length of the file names. Please use a shorter name.
he: בכונן בו מתבצע הניסיון לשמירת הקובץ יש הגבלה על אורך שמות הקבצים. נא להשתמש בשם קצר יותר.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes. Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
he: לכונן שעליו ניסית לשמור את הקובץ חלה הגבלה על הגודל של הקבצים. נא לנסות לשמור קובץ קטן יותר או לשמור את הקובץ לדיסק שאין לו הגבלה זו.

en: Could not save the file %s.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %s.

en: The file %s changed on disk.
he: הקובץ "%s" השתנה בכונן.

en: Do you want to drop your changes and reload the file?
he: האם ברצונך להתעלם מהשינויים שלך ולטעון מחדש את הקובץ?

en: Do you want to reload the file?
he: האם ברצונך לטעון את הקובץ מחדש?

en: _Reload
he: _טעינה מחדש

en: Empty
he: ריק

en: Hide panel
he: הסתרת הלוח

en: File: %s
he: קובץ: %s

en: Page %N of %Q
he: עמוד %N מתוך %Q

en: Preparing...
he: בהכנה...

en: Syntax Highlighting
he: הדגשת תחביר

en: Print synta_x highlighting
he: הדפסת הדגשת הת_חביר

en: Line Numbers
he: מספרי שורות

en: Print line nu_mbers
he: הדפסת מס_פרי שורות

note: 'Number every' from 'Number every 3 lines' in the 'Text Editor' tab of the print preferences.
en: _Number every
he: _מספר בכול

note: 'lines' from 'Number every 3 lines' in the 'Text Editor' tab of the print preferences.
en: lines
he: שורות

en: Page header
he: כותרת העמוד

en: Print page _headers
he: הדפסת _כותרות העמוד

en: Fonts
he: גופנים

en: _Body:
he: _גוף:

en: He_aders and footers:
he: כו_תרות עיליות ותחתונות:

en: _Line numbers:
he: מספרי _שורות:

en: _Restore Default Fonts
he: _שחזור גופני ברירת המחדל

en: Show the previous page
he: הצגת העמוד הקודם

en: Show the next page
he: הצגת העמוד הבא

en: Current page (Alt+P)
he: עמוד נוכחי (Alt+P)

note: Translators: the "of" from "1 of 19" in print preview.
en: of
he: מתוך

en: Page total
he: סה"כ דפים

en: The total number of pages in the document
he: סך כל הדפים במסמך

en: Show multiple pages
he: הצגת מספר עמודים

en: Zoom 1:1
he: תקריב 1:1

en: Zoom to fit the whole page
he: הגדרת התקריב להתאמה לעמוד כולו

en: Zoom the page in
he: התקרבות לעמוד

en: Zoom the page out
he: התרחקות מהעמוד

en: _Close Preview
he: _סגירת תצוגה מקדימה

en: Close print preview
he: סגירת התצוגה המקדימה

en: Page %d of %d
he: עמוד %d מתוך %d

en: Page Preview
he: תצוגה מקדימה

en: The preview of a page in the document to be printed
he: תצוגה מקדימה של דף מהמסמך המיועד להדפסה

en: It is not possible to detect the encoding automatically
he: לא ניתן לאתר את הקידוד אוטומטית

note: Translators: "Ln" is an abbreviation for "Line", Col is an abbreviation for "Column". Please, use abbreviations if possible to avoid space problems.
en:   Ln %d, Col %d
he:   שורה %d, עמודה %d

en: Directory '%s' could not be created: g_mkdir_with_parents() failed: %s
he: לא ניתן ליצור את התיקייה '%s'‏:‏ ()g_mkdir_with_parents נכשלה: %s

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Reverting %s from %s
he: ‏%s משוחזר מ־%s

en: Reverting %s
he: ‏%s משוחזר

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Loading %s from %s
he: ‏%s נטען מ־%s

en: Loading %s
he: ‏%s נטען

note: Translators: the first %s is a file name (e.g. test.txt) the second one is a directory (e.g. ssh://master.gnome.org/home/users/paolo)
en: Saving %s to %s
he: %s נשמר אל %s

en: Saving %s
he: שומר %s

en: RO
he: ק"ב

en: Error opening file %s
he: שגיאה בטעינת הקובץ %s

en: Error reverting file %s
he: שגיאה בשחזור הקובץ %s

en: Error saving file %s
he: שגיאה בשמירת הקובץ %s

en: Unicode (UTF-8)
he: יוניקוד (UTF-8)

en: Name:
he: שם:

en: MIME Type:
he: סוג MIME:

en: Encoding:
he: קידוד:

en: Close document
he: סגירת המסמך

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: _עריכה

en: _View
he: _תצוגה

en: _Search
he: _חיפוש

en: _Tools
he: _כלים

en: _Documents
he: _מסמכים

en: _New
he: _חדש

en: Create a new document
he: יצירת מסמך חדש

en: _Open...
he: _פתיחה...

en: Open a file
he: פתיחת קובץ

en: Pr_eferences
he: ה_עדפות

en: Configure the application
he: הגדר את היישום

en: _Contents
he: _תוכן עניינים

en: Open the pluma manual
he: פתיחת מדריך pluma

en: _About
he: על _אודות

en: About this application
he: על אודות יישום זה

en: Leave fullscreen mode
he: יציאה ממצב מסך מלא

en: Save the current file
he: שמירת הקובץ הנוכחי

en: Save _As...
he: שמירה _בשם...

en: Save the current file with a different name
he: שמירת הקובץ הנוכחי בשם אחר

en: Revert to a saved version of the file
he: מחזיר לגירסה השמורה של הקובץ

en: Print Previe_w
he: תצוגה _מקדימה

en: Print preview
he: תצוגה מקדימה

en: _Print...
he: _הדפס...

en: Print the current page
he: הדפסת הדף הנוכחי

en: _Undo
he: _ביטול

en: Undo the last action
he: ביטול הפעולה האחרונה

en: _Redo
he: _ביצוע שוב

en: Redo the last undone action
he: ביצוע חוזר של הפעולה האחרונה שבוטלה

en: Cu_t
he: _גזור

en: Cut the selection
he: גזירת הבחירה

en: _Copy
he: ה_עתק

en: Copy the selection
he: העתקת בחירה

en: _Paste
he: ה_דבק

en: Paste the clipboard
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: Delete the selected text
he: מחיקת הטקסט הנבחר

en: Select _All
he: _בחירת הכול

en: Select the entire document
he: בחירת כל המסמך

en: C_hange Case
he: _שינוי גודל האותיות

en: All _Upper Case
he: הכול לאותיות _רישיות

en: Change selected text to upper case
he: שינוי הטקסט הנבחר לאותיות רישיות

en: All _Lower Case
he: הכול לאותיות _קטנות

en: Change selected text to lower case
he: שינוי הטקסט הנבחר לאותיות קטנות

en: _Invert Case
he: _החלפה בין אותיות רישיות וקטנות

en: Invert the case of selected text
he: החלפה בין אותיות רישיות לקטנות ולהפך

en: _Title Case
he: _אות רישית בראש מילה

en: Capitalize the first letter of each selected word
he: הפיכת האות הראשונה במילים הנבחרות לרישית

en: _Highlight Mode
he: מצב ה_דגשה

en: _Find...
he: _חפש...

en: Search for text
he: חיפוש טקסט

en: Find Ne_xt
he: חיפוש _הבא

en: Search forwards for the same text
he: חיפוש קדימה אחר אותו הטקסט

en: Find Pre_vious
he: חיפוש ה_קודם

en: Search backwards for the same text
he: חיפוש אחורה אחר אותו הטקסט

en: _Replace...
he: הח_לפה...

en: Search for and replace text
he: חיפוש והחלפת מחרוזת

en: _Clear Highlight
he: מחיקת הה_דגשה...

en: Clear highlighting of search matches
he: ניקוי הדגשות של תוצאות חיפוש

en: Go to _Line...
he: מעבר ל_שורה...

en: Go to a specific line
he: מעבר לשורה מסוימת

en: _Incremental Search...
he: חיפוש מ_צטבר...

en: Incrementally search for text
he: חיפוש טקסט תוך כדי הוספה

en: _Save All
he: _שמירת הכול

en: Save all open files
he: שמירת כל הקבצים הפתוחים

en: _Close All
he: _לסגור הכול

en: Close all open files
he: סגירת כל הקבצים הפתוחים

en: _Previous Document
he: ה_מסמך הקודם

en: Activate previous document
he: הפעלת המסמך הקודם

en: _Next Document
he: המסמך ה_בא

en: Activate next document
he: הפעלת המסמך הבא

en: _Move to New Window
he: ה_עברה לחלון חדש

en: Move the current document to a new window
he: העברת המסמך הנוכחי לחלון חדש

en: Close the current file
he: סגירת הקובץ הנוכחי

en: _Quit
he: _יציאה

en: Quit the program
he: צא מהתוכנית

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: Show or hide the toolbar in the current window
he: הצגה או הסתרה של סרגל הכלים בחלון הנוכחי

en: _Statusbar
he: _שורת מצב

en: Show or hide the statusbar in the current window
he: הצגה או הסתרה של שורת המצב בחלון הנוכחי

en: _Fullscreen
he: _מסך מלא

en: Edit text in fullscreen
he: עריכת הטקסט במסך מלא

en: Side _Pane
he: סרגל _צד

en: Show or hide the side pane in the current window
he: הצגה או הסתרה של חלונית הצד בחלון הנוכחי

en: _Bottom Pane
he: חלונית _תחתונה

en: Show or hide the bottom pane in the current window
he: הצגה או הסתרה של החלונית התחתונה בחלון הנוכחי

en: Please check your installation.
he: נא לבדוק את ההתקנה שלך.

en: Unable to open UI file %s. Error: %s
he: לא ניתן לפתוח את קובץ המנשק %s. שגיאה: %s

en: Unable to find the object '%s' inside file %s.
he: לא ניתן למצוא את הפריט '%s' בתוך הקובץ %s.

note: Translators: '/ on <remote-share>'
en: / on %s
he: / תחת %s

en: _Wrap Around
he: _גלישה מסביב

en: Match _Entire Word Only
he: התאמת מילים _שלמות בלבד

en: _Match Case
he: הת_אמת רישיות

en: String you want to search for
he: המחרוזת שברצונך לחפש

en: Line you want to move the cursor to
he: השורה אליה להעביר את הסמן

en: Use %s highlight mode
he: שימוש במצב הדגשה %s

note: Translators: "Plain Text" means that no highlight mode is selected in the * "View->Highlight Mode" submenu and so syntax highlighting is disabled
en: Plain Text
he: טקסט פשוט

en: Disable syntax highlighting
he: _ביטול הדגשת תחביר

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
he: פתיחת '%s'

en: Open a recently used file
he: פתיחת קובץ שהיה בשימוש לאחרונה

en: Open
he: פתיחה

en: Save
he: שמירה

en: Print
he: הדפס

note: Translators: %s is a URI
en: Activate '%s'
he: הפעלת '%s'

en: Use Spaces
he: שימוש ברווחים

en: Tab Width
he: רוחב טאב

en: Document Statistics
he: סטטיסטיקת המסמך

en: Analyzes the current document and reports the number of words, lines, characters and non-space characters in it.
he: תוסף סטטיסטיקות המסמך מנתח את המסמך הנוכחי וקובע את מספר המילים, השורות, התווים והתווים שאינם רווחים במסמך ומציג את התוצאה.

en: _Update
he: _עדכון

en: File Name
he: שם הקובץ

en: Bytes
he: בתים

en: Characters (no spaces)
he: תווים (ללא רווחים)

en: Characters (with spaces)
he: תווים (כולל רווחים)

en: Words
he: מילים

en: Lines
he: שורות

en: Document
he: מסמך

en: Selection
he: בחירה

en: _Document Statistics
he: סטטיסטיקת ה_מסמך

en: Get statistical information on the current document
he: קבלת מידע סטטיסטי על המסמך הנוכחי

en: External Tools
he: כלים חיצוניים

en: Execute external commands and shell scripts.
he: הרץ פקודות חיצוניות וסקריפטים למעטפת.

en: Manage _External Tools...
he: ניהול _כלים חיצוניים...

en: Opens the External Tools Manager
he: פותח את מנהל הכלים החיצוניים

en: External _Tools
he: כלים _חיצוניים

en: External tools
he: כלים חיצוניים

en: Shell Output
he: פלט מעטפת

en: Could not execute command: %s
he: לא ניתן להריץ את הפקודה: %s

en: You must be inside a word to run this command
he: עליך להיות בתוך מילה כדי להריץ את פקודה זו

en: Running tool:
he: הכלי הפעיל:

en: Done.
he: הסתיים.

en: Exited
he: נסגר

en: All languages
he: כל השפות

en: All Languages
he: כל השפות

en: New tool
he: כלי חדש

en: This accelerator is already bound to %s
he: המאיץ כבר משויך ל־%s

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
he: יש לבחור במקש האצה חדש או ללחוץ על Backspace לניקוי

en: Type a new accelerator
he: הקלדת מקש האצה חדש

en: Stopped.
he: נעצר.

en: All documents
he: כל המסמכים

en: All documents except untitled ones
he: כל המסמכים פרט לאילו שללא שם

en: Local files only
he: קבצים מקומיים בלבד

en: Remote files only
he: קבצים מרוחקים בלבד

en: Untitled documents only
he: מסמכים ללא שם בלבד

en: Nothing
he: כלום

en: Current document
he: המסמך הנוכחי

en: Current selection
he: הבחירה הנוכחית

en: Current selection (default to document)
he: הבחירה הנוכחית (ברירת המחדל למסמכים)

en: Current line
he: השורה הנוכחית

en: Current word
he: המילה הנוכחית

en: Display in bottom pane
he: הצגה בתפריט התחתון

en: Create new document
he: יצירת מסמך חדש

en: Append to current document
he: הוספה למסמך הנוכחי

en: Replace current document
he: החלפת המסמך הנוכחי

en: Replace current selection
he: החלפת הבחירה הנוכחית

en: Insert at cursor position
he: הוספה במיקום הסמן

en: External Tools Manager
he: מנהל כלים חיצוניים

en: _Tools:
he: _כלים:

en: _Applicability:
he: _יישומיות:

en: _Output:
he: _פלט:

en: _Input:
he: _קלט:

en: _Save:
he: _שמירה:

en: _Shortcut Key:
he: מקש _קיצור:

en: _Edit:
he: _עריכה:

en: Build
he: בנייה

en: Run "make" in the document directory
he: הרצת ״make״ בספרייה הנוכחית

en: Open terminal here
he: פתיחת מסוף כאן

en: Open a terminal in the document location
he: פתיחת מסוף במיקום המסמך הנוכחי

en: Remove trailing spaces
he: הסרת רווחים עוקבים

en: Remove useless trailing spaces in your file
he: הסרת רווחים עוקבים מיותרים בקובץ שלך

en: Run command
he: הפעלת פקודה

en: Execute a custom command and put its output in a new document
he: הפעלת פקודה והצבת הפלט שלה במסמך חדש

en: Search
he: חיפוש

en: File Browser Pane
he: חלונית סייר הקבצים

en: Easy file access from the side pane
he: גישה קלה לקבצים מחלונית הצד

en: File System
he: מערכת קבצים

en: _Set root to active document
he: ה_גדרת השורש למסמך הפעיל

en: Set the root to the active document location
he: הגדרת השורש למיקום המסמך הפעיל

en: _Open terminal here
he: פתיחת _מסוף כאן

en: Open a terminal at the currently opened directory
he: פתיחת מסוף בתיקייה הפתוחה הנוכחית

en: File Browser
he: דפדפן קבצים

en: An error occurred while creating a new directory
he: ארעה שגיאה בעת יצירת תיקייה חדשה

en: An error occurred while creating a new file
he: ארעה שגיאה בעת יצירת קובץ חדש

en: An error occurred while renaming a file or directory
he: ארעה שגיאה בעת החלפת שם קובץ או ספרייה

en: An error occurred while deleting a file or directory
he: ארעה שגיאה בעת מחיקת קובץ או ספרייה

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
he: ארעה שגיאה בעת פתיחת תיקייה במנהל הקבצים

en: An error occurred while setting a root directory
he: ארעה שגיאה בעת הגדרת תיקיית השורש

en: An error occurred while loading a directory
he: ארעה שגיאה בעת טעינת תיקייה

en: An error occurred
he: ארעה שגיאה

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
he: לא ניתן להעביר לאשפה
    האם למחוק לצמיתות?

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
he: לא ניתן להעביר את הקובץ ״%s״ לאשפה.

en: The selected files cannot be moved to the trash.
he: לא ניתן להעביר את הקבצים הנבחרים לאשפה.

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
he: האם אכן ברצונך למחוק לצמיתות את "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
he: האם למחוק את הקבצים המסומנים?

en: If you delete an item, it is permanently lost.
he: אם פריט נמחק הוא אובד לנצח.

en: (Empty)
he: (ריק)

en: The renamed file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
he: הקובץ ששמו שונה אינו נכלל עקב סינון. יהיה עליך להתאים את הגדרות המסנן שלך כדי שהקובץ יופיע

note: Translators: This is the default name of new files created by the file browser pane.
en: file
he: קובץ

en: The new file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
he: הקובץ החדש אינו נכלל עקב סינון. יהיה עליך להתאים את הגדרות המסנן שלך כדי הקובץ יופיע

note: Translators: This is the default name of new directories created by the file browser pane.
en: directory
he: ספרייה

en: The new directory is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the directory visible
he: התיקייה החדשה לא נכללת עקב סינון. יהיה עליך להתאים את הגדרות המסנן שלך כך שהתיקייה תופיע

en: Bookmarks
he: סימניות

en: _Filter
he: _מסנן

en: _Move to Trash
he: העברה ל_אשפה

en: Move selected file or folder to trash
he: העברת הקובץ או התיקייה הנבחרים לאשפה

en: Delete selected file or folder
he: מחיקת הקובץ או התיקייה הנבחרים

en: Open selected file
he: פתיחת הקובץ הנבחר

en: Up
he: למעלה

en: Open the parent folder
he: פתיחת תיקיית ההורה

en: _New Folder
he: _תיקייה חדשה

en: Add new empty folder
he: הוספת תיקייה ריקה

en: New F_ile
he: _קובץ חדש

en: Add new empty file
he: הוספת קובץ ריק

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: Rename selected file or folder
he: שינוי שם הקובץ או התיקייה שנבחרו

en: _Previous Location
he: המיקום ה_קודם

en: Go to the previous visited location
he: מעבר למקום הקודם בו ביקרת

en: _Next Location
he: המיקום ה_בא

en: Go to the next visited location
he: מעבר למקום הבא בו ביקרת

en: Re_fresh View
he: ר_ענון התצוגה

en: Refresh the view
he: ריענון התצוגה

en: _View Folder
he: _הצגת תיקיה

en: View folder in file manager
he: הצגת התיקייה במנהל הקבצים

en: Show _Hidden
he: הצגת _נסתרים

en: Show hidden files and folders
he: הצגת קבצים ותיקיות נסתרים

en: Show _Binary
he: הצגה _בינרית

en: Show binary files
he: הצגת קבצים בינריים

en: Previous location
he: המיקום הקודם

en: Go to previous location
he: מעבר למיקום הקודם

en: Go to a previously opened location
he: מעבר למיקום שנפתח בעבר

en: Next location
he: המיקום הבא

en: Go to next location
he: מעבר למיקום הבא

en: _Match Filename
he: הת_אמת שם קובץ

en: No mount object for mounted volume: %s
he: אין פריט עגינה עבור הכרך שעוגן: %s

en: Could not open media: %s
he: לא ניתן לפתוח את המדיה: %s

en: Could not mount volume: %s
he: לא ניתן לעגון את הכרך: %s

en: Modelines
he: מצבי שורה

en: Emacs, Kate and Vim-style modelines support for pluma.
he: תמיכה במצבי שורה בסגנונות של Emacs, Kate ו־Vim עבור pluma.

en: Python Console
he: מסוף Pyhton

en: Interactive Python console standing in the bottom panel
he: מסוף Pyhton אינטראקטיבי הנמצא בלוח התחתון

en: _Error color:
he: צבע ש_גיאה:

en: C_ommand color:
he: _צבע פקודה:

en: Use system fixed width font
he: להשתמש בגופן ברוחב קבוע של המערכת

en: Font:
he: גופן:

en: Quick Open
he: פתיחה מהירה

en: Quick open
he: פתיחה מהירה

en: Quickly open documents
he: פתיחת מסמכים במהירות

en: Quickly open files
he: פתיחת קבצים במהירות

en: Snippets
he: מקטעים

en: Insert often-used pieces of text in a fast way
he: הוספת קטעי טקסט נפוצים בדרך מהירה

en: Snippets Manager
he: מנהל המקטעים

en: _Snippets:
he: מ_קטעים:

en: Create new snippet
he: יצירת מקטע חדש

en: Import snippets
he: ייבוא מקטעים

en: Export selected snippets
he: ייצוא המקטעים הנבחרים

en: Delete selected snippet
he: מחיקת המקטע הנבחר

en: Activation
he: הפעלה

en: _Drop targets:
he: י_עדי השלכה:

en: Shortcut key with which the snippet is activated
he: מקש קיצור להפעלת המקטע

en: S_hortcut key:
he: מקש _קיצור:

note: "tab" here means the tab key, not the notebook tab!
en: _Tab trigger:
he: ה_זנקה עם Tab:

en: Single word the snippet is activated with after pressing Tab
he: מילה בודדה המפעילה את המקטע לאחר לחיצה על Tab.

en: Manage _Snippets...
he: _ניהול מקטעים...

en: Manage snippets
he: ניהול מקטעים

en: Snippets archive
he: ארכיון המקטעים

en: Add a new snippet...
he: הוספת מקטע חדש...

en: Global
he: כללי

en: Revert selected snippet
he: שחזור המקטע הנבחר

en: This is not a valid Tab trigger. Triggers can either contain letters or a single (non-alphanumeric) character like: {, [, etc.
he: זהו אינו מזניק Tab תקני. מזניקים יכולים להיות אותיות או תו יחיד (שאינו אות או מספר) כגון: {, [, וכו׳.

en: The following error occurred while importing: %s
he: ארעה שגיאה בעת הייבוא: %s

en: Import successfully completed
he: הייבוא הסתיים בהצלחה

en: All supported archives
he: כל הארכיונים הנתמכים

en: Gzip compressed archive
he: ארכיון מכווץ Gzip

en: Bzip2 compressed archive
he: ארכיון מכווץ Bzip2

en: Single snippets file
he: קובץ מקטעים יחיד

en: All files
he: כל הקבצים

en: The following error occurred while exporting: %s
he: ארעה שגיאה בעת הייצוא: %s

en: Export successfully completed
he: הייצוא הסתיים בהצלחה

en: Do you want to include selected <b>system</b> snippets in your export?
he: האם ברצונך לכלול את מקטעי ה<b>מערכת</b> הנבחרים בייצוא?

en: There are no snippets selected to be exported
he: אין מקטעים שנבחרו לייצוא

en: Export snippets
he: ייצוא מקטעים

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
he: יש להקליד קיצור חדש או ללחוץ על Backspace לניקוי

en: Type a new shortcut
he: הקלדת קיצור חדש

en: The archive "%s" could not be created
he: לא ניתן ליצור את הארכיון "%s"

en: Target directory "%s" does not exist
he: תיקיית היעד "%s" לא קיימת

en: Target directory "%s" is not a valid directory
he: תיקיית היעד "%s" אינה תיקייה תקינה

en: File "%s" does not exist
he: הקובץ "%s" לא קיים

en: File "%s" is not a valid snippets file
he: הקובץ ״%s״ אינו קובץ מקטעים תקני

en: Imported file "%s" is not a valid snippets file
he: הקובץ המיובא ״%s״ אינו קובץ מקטעים תקני

en: The archive "%s" could not be extracted
he: לא ניתן לחלץ את הארכיון "%s"

en: The following files could not be imported: %s
he: לא ניתן היה לייבא את הקבצים הבאים: %s

en: File "%s" is not a valid snippets archive
he: הקובץ ״%s״ אינו ארכיון מקטעים תקני

en: Execution of the Python command (%s) exceeds the maximum time, execution aborted.
he: הרצת פקודת ה־python ‏(%s) חרגה מכמות הזמן המרבית, ההפעלה בוטלה.

en: Execution of the Python command (%s) failed: %s
he: הרצת פקודת ה־python ‏(%s) נכשלה: %s

en: S_ort...
he: _מיון...

en: Sort the current document or selection
he: מיון המסמך הבחירה הנוכחיים

en: Sort
he: מיון

en: Sorts a document or selected text.
he: ממיין מסמך או טקסט מסומן.

en: _Sort
he: _מיון

en: _Reverse order
he: סדר יור_ד

en: R_emove duplicates
he: הסרת _כפולים

en: _Ignore case
he: הת_עלמות מרישיות

en: S_tart at column:
he: התחלה ב_עמודה:

en: Autocheck Type
he: סוג בדיקה אוטומטית

note: Translators: Displayed in the "Check Spelling" dialog if there are no suggestions for the current misspelled word suggestions * for the current misspelled word
en: (no suggested words)
he: (אין מילים מוצעות)

en: _More...
he: _עוד...

en: _Ignore All
he: התע_למות מהכול

en: _Spelling Suggestions...
he: ה_צעות איות...

en: Check Spelling
he: בדיקת איות

en: Suggestions
he: הצעות

note: Translators: Displayed in the "Check Spelling" dialog if the current word isn't misspelled
en: (correct spelling)
he: (איות נכון)

en: Completed spell checking
he: בדיקת האיות הסתיימה

[ctx: language]
note: Translators: this refers to an unknown language code * (one which isn't in our built-in list).
en: Unknown (%s)
he: לא ידוע (%s)

[ctx: language]
note: Translators: this refers the Default language used by the * spell checker
en: Default
he: בררת המחדל

en: Set language
he: הגדרת שפה

en: Languages
he: שפות

en: _Check Spelling...
he: _בדיקת איות...

en: Check the current document for incorrect spelling
he: בדיקת המסמך הנוכחי לאיות שגוי

en: Set _Language...
he: הגדרת _שפה...

en: Set the language of the current document
he: הגדרת השפה של המסמך הנוכחי

en: _Autocheck Spelling
he: בדוק איות _אוטומטית

en: Automatically spell-check the current document
he: בדיקה אוטומטית של האיות במסמך הנוכחי

en: The document is empty.
he: המסמך ריק.

en: No misspelled words
he: אין מילים שגויות

en: Select the _language of the current document.
he: בחירת _שפת המסמך הנוכחי.

en: Check spelling
he: בדיקת איות

en: Misspelled word:
he: מילה שגויה:

en: Change _to:
he: שינוי _ל־:

en: Check _Word
he: _בדיקת מילה

en: _Suggestions:
he: ה_צעות:

en: _Ignore
he: ה_תעלמות

en: Cha_nge
he: _שינוי

en: Ignore _All
he: התעלמות מה_כול

en: Change A_ll
he: שינוי ה_כול

en: User dictionary:
he: מילון משתמש:

en: Add w_ord
he: הוספת _מילה

en: Language:
he: שפה:

en: Language
he: שפה

en: _Configure Spell Checker plugin...
he: ה_גדרת תוסף בודק איות…

en: Autocheck spelling on document load...
he: בדיקת איות אוטומטית עם טעינת המסמכים…

en: _Never autocheck
he: ל_עולם לא לבדוק אוטומטית

en: _Remember autocheck by document
he: ל_זכור בדיקה אוטומטית לפי מסמך

en: _Always autocheck
he: _תמיד לבדוק אוטומטית

en: Spell Checker
he: בודק איות

en: Checks the spelling of the current document.
he: בדיקת האיות במסמך הנוכחי.

en: Tags
he: תג

en: Select the group of tags you want to use
he: נא לבחור בקבוצת התגיות בה ברצונך להשתמש

en: _Preview
he: _תצוגה מקדימה

en: Available Tag Lists
he: רשימת התגיות הזמינות

en: XHTML 1.0 - Tags
he: ‏XHTML 1.0 — תגיות

en: Anchor
he: עוגן

en: Comment
he: הערה

en: Disabled
he: מכובה

en: Height
he: גובה

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Name
he: שם

en: Paragraph
he: פסקה

en: Script statements
he: Script statments

en: Source
he: מקור

en: Span
he: פריסה

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Target - Blank
he: Target — Blank

en: Target - Parent
he: Target — Parent

en: Target - Self
he: Target — Self

en: Target - Top
he: Target — Top

en: Title
he: כותרת

en: Value
he: ערך

en: Width
he: רוחב

en: HTML - Tags
he: ‏HTML — תגיות

en: Background color
he: צבע רקע

en: Border
he: גבול

en: Center
he: ממורכז

en: Direction
he: כיוון

en: Link color
he: צבע קישור

en: Note
he: פתקית

en: Size
he: גודל

en: Sound
he: קול

en: Text
he: טקסט

en: URL
he: כתובת

en: HTML - Special Characters
he: ‏HTML — תווים מיוחדים

en: Soft hyphen­
he: מקף רך

en: Latex - Tags
he: ‏Latex — תגיות

en: Brackets &lt;&gt;
he: סוגריים &lt;&gt;

en: Item
he: פריט

en: Symbol &lt;&lt;
he: סמל &lt;&lt;

en: Symbol &lt;=
he: סמל &lt;=

en: Symbol &gt;=
he: סמל &gt;=

en: Symbol &gt;&gt;
he: סמל &gt;&gt;

en: Tag list
he: רשימת תגיות

en: Provides a method to easily insert commonly used tags/strings into a document without having to type them.
he: מספק שיטה להוסיף מחרוזות/תגיות לתוך מסמך בקלות ללא צורך בהקלדתם.

en: XSLT - Elements
he: ‏XSLT — רכיבים

en: XSLT - Functions
he: ‏XSLT — פונקציות

en: current
he: זרם

en: name
he: שם

en: XSLT - Axes
he: ‏XSLT — צירים

en: XUL - Tags
he: ‏XUL — תגיות

en: column
he: עמודה

en: columns
he: עמודות

en: image
he: תמונה

en: label
he: תוית

en: rows
he: שורות

en: In_sert Date and Time...
he: הו_ספת תאריך ושעה...

en: Insert current date and time at the cursor position
he: הוספת התאריך והשעה הנוכחיים במיקום הסמן

en: Available formats
he: מבנים זמינים

en: Insert Date/Time
he: הוספת תאריך/שעה

en: Inserts current date and time at the cursor position.
he: הוספת התאריך והשעה הנוכחיים במיקום הסמן.

en: Save Without Trailing Spaces
he: לשמור ללא רווחים עוקבים

en: Removes trailing spaces from lines before saving.
he: מסיר רווחים עוקבים מהשורות בטרם השמירה.

en: Insert Date and Time
he: הוספת תאריך ושעה

en: _Insert
he: הו_ספה

en: Use the _selected format
he: שימוש ב_מבנה הנבחר

en: _Use custom format
he: שימוש במבנה _מותאם

en: Configure date/time plugin
he: תצורת התוסף תאריך/שעה

en: When inserting date/time...
he: בעת הוספת תאריך/שעה...

en: _Prompt for a format
he: הצגת _שאלה על המבנה
