plymouth 0.9.5 - en to be translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
be: Завершана %d%%

en: Installing Updates...
be: Усталяванне абнаўленняў...

en: Do not turn off your computer
be: Не выключайце камп'ютар

en: Upgrading System...
be: Абнаўленне сістэмы...

en: Upgrading Firmware...
be: Абнаўленне ўбудаванага ПЗ...

en: Spinner
be: Круцёлка
