plymouth 0.9.5 - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
cs: %d%% dokončeno

en: Installing Updates...
cs: Instalace aktualizací…

en: Do not turn off your computer
cs: Nevypínejte počítač

en: Upgrading System...
cs: Aktualizace systému…

en: Upgrading Firmware...
cs: Aktualizace firmware…

en: Spinner
cs: Točítko
