plymouth 0.9.5 - en to da translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
da: %d%% færdig

en: Installing Updates...
da: Installerer opdateringer ...

en: Do not turn off your computer
da: Sluk ikke for din computer

en: Upgrading System...
da: Opgraderer system ...

en: Upgrading Firmware...
da: Opgraderer firmware ...

en: Spinner
da: Snurre
