plymouth 0.9.5 - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
eo: %d%% plenumita

en: Installing Updates...
eo: Instalante ĝisdatigojn...

en: Do not turn off your computer
eo: Ne malŝaltu vian komputilon

en: Upgrading System...
eo: Altgradigante sistemon...

en: Upgrading Firmware...
eo: Altgradigante mikroprogramaron...

en: Spinner
eo: Turnilo
