plymouth 0.9.5 - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
eu: %d%% eginda

en: Installing Updates...
eu: Eguneraketak instalatzen...

en: Do not turn off your computer
eu: Ez itzali zure ordenagailua

en: Upgrading System...
eu: Sistema bertsio-berritzen...

en: Upgrading Firmware...
eu: Firmwarea bertsio-berritzen...
