plymouth 0.9.5 - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
fa: %d٪ کامل

en: Installing Updates...
fa: در حال نصب به روز رسانی‌ها…

en: Do not turn off your computer
fa: رایانه‌تان را خاموش نکنید

en: Upgrading System...
fa: در حال ارتقای سامانه…

en: Upgrading Firmware...
fa: در حال ارتقای ثابت‌افزار…

en: Spinner
fa: چرخنده
