plymouth 0.9.5 - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
fi: %d%% valmis

en: Installing Updates...
fi: Asennetaan päivityksiä ...

en: Do not turn off your computer
fi: Älä sammuta tietokonettasi

en: Upgrading System...
fi: Päivitetään järjestelmää ...

en: Upgrading Firmware...
fi: Päivitetään laiteohjelmistoa ...

en: Spinner
fi: Spinneri
