plymouth 0.9.5 - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
fr: %d%%

en: Installing Updates...
fr: Installation des mises à jour…

en: Do not turn off your computer
fr: N’éteignez pas votre ordinateur

en: Upgrading System...
fr: Mise à jour du système…

en: Upgrading Firmware...
fr: Mise à jour du micrologiciel…

en: Spinner
fr: Roulette
