plymouth 0.9.5 - en to fur translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
fur: %d%% completât

en: Installing Updates...
fur: Daûr a instalâ i inzornaments...

en: Do not turn off your computer
fur: No sta distudâ il computer

en: Upgrading System...
fur: Inzornament dal sisteme...

en: Upgrading Firmware...
fur: Inzornament dal firmware...

en: Spinner
fur: Roulette
