plymouth 0.9.5 - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
gl: %d%% completado

en: Installing Updates...
gl: Instalando actualizacións...

en: Do not turn off your computer
gl: Non apague o seu equipo

en: Upgrading System...
gl: Actualizando o sistema...

en: Upgrading Firmware...
gl: Actualización de Firmware...
