plymouth 0.9.5 - en to he translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
he: %d%% הושלמו

en: Installing Updates...
he: העדכונים מותקנים…

en: Do not turn off your computer
he: נא לא לכבות את המחשב

en: Upgrading System...
he: המערכת משתדרגת…

en: Upgrading Firmware...
he: הקושחה משתדרגת…

en: Spinner
he: שבשבת טעינה
