plymouth 0.9.5 - en to id translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
id: %d%% selesai

en: Installing Updates...
id: Memasang Pemutakhiran...

en: Do not turn off your computer
id: Jangan matikan komputer Anda

en: Upgrading System...
id: Meningkatkan Sistem...

en: Upgrading Firmware...
id: Meningkatkan Firmware...
