plymouth - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
ka: %d%% დასრულებულია

en: Installing Updates...
ka: განახლებების დაყენება...

en: Do not turn off your computer
ka: არ გამორთოთ კომპიუტერი

en: Upgrading System...
ka: სისტემის განახლება...

en: Upgrading Firmware...
ka: მიკროკოდის განახლება...

en: Spinner
ka: სპინერი
