plymouth 0.9.5 - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
lt: %d%% užbaigta

en: Installing Updates...
lt: Diegiami atnaujinimai...

en: Do not turn off your computer
lt: Neišjunkite kompiuterio

en: Upgrading System...
lt: Naujinama sistema...

en: Upgrading Firmware...
lt: Naujinama programinė aparatinė įranga...

en: Spinner
lt: Suktukas
