plymouth 0.9.5 - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
ms: %d%% siap

en: Installing Updates...
ms: Memasang kemaskini...

en: Do not turn off your computer
ms: Jangan tutup komputer anda

en: Upgrading System...
ms: Menaiktaraf sistem...

en: Upgrading Firmware...
ms: Mengemaskini Firmware...
