plymouth 0.9.5 - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
pl: Ukończono %d%%

en: Installing Updates...
pl: Instalowanie aktualizacji…

en: Do not turn off your computer
pl: Nie należy wyłączać komputera

en: Upgrading System...
pl: Aktualizowanie systemu…

en: Upgrading Firmware...
pl: Aktualizowanie oprogramowania sprzętowego…
