plymouth 0.9.5 - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
ru: завершено %d%%

en: Installing Updates...
ru: Установка обновлений...

en: Do not turn off your computer
ru: Не выключайте компьютер

en: Upgrading System...
ru: Обновление системы...

en: Upgrading Firmware...
ru: Обновление микропрограммы...

en: Spinner
ru: Числовое поле с кнопками
