plymouth 0.9.5 - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
sk: Dokončené na %d%%

en: Installing Updates...
sk: Inštalujú sa aktualizácie...

en: Do not turn off your computer
sk: Nevypínajte váš počítač

en: Upgrading System...
sk: Aktualizuje sa systém...

en: Upgrading Firmware...
sk: Aktualizuje sa firmvér...
