plymouth 0.9.5 - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
sr: %d%% завршено

en: Installing Updates...
sr: Инсталирам ажурирања...

en: Do not turn off your computer
sr: Не искључујте ваш рачунар

en: Upgrading System...
sr: Надограђујем систем...

en: Upgrading Firmware...
sr: Надограђујем фирмвер...

en: Spinner
sr: Предилица
