plymouth 0.9.5 - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
sv: %d %% färdig

en: Installing Updates...
sv: Installerar uppdateringar …

en: Do not turn off your computer
sv: Stäng inte av datorn

en: Upgrading System...
sv: Uppgraderar systemet …

en: Upgrading Firmware...
sv: Uppgraderar fast programvara …

en: Spinner
sv: Spinnare
