plymouth 0.9.5 - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
tr: %%%d tamamlandı

en: Installing Updates...
tr: Güncellemeler Kuruluyor...

en: Do not turn off your computer
tr: Bilgisayarınızı kapatmayın

en: Upgrading System...
tr: Sistem Güncelleniyor...

en: Upgrading Firmware...
tr: Aygıt Yazılımı Güncelleniyor...
