plymouth 0.9.5 - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
uk: Виконано на %d%%

en: Installing Updates...
uk: Встановлюємо оновлення…

en: Do not turn off your computer
uk: Не вимикайте комп'ютер

en: Upgrading System...
uk: Оновлюємо систему…

en: Upgrading Firmware...
uk: Оновлюємо мікропрограму…

en: Spinner
uk: Крутний індикатор
