plymouth 0.9.5 - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
pt_BR: %d%% concluído

en: Installing Updates...
pt_BR: Instalando as atualizações...

en: Do not turn off your computer
pt_BR: Não desligue seu computador

en: Upgrading System...
pt_BR: Atualizando o sistema...

en: Upgrading Firmware...
pt_BR: Atualizando o firmware...
