plymouth 0.9.5 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
hr: %d%% završeno

en: Installing Updates...
hr: Instalacija nadopuna...

en: Do not turn off your computer
hr: Ne isključujte svoje računalo

en: Upgrading System...
hr: Nadogradnja sustava...

en: Upgrading Firmware...
hr: Nadogradnja firmvera...

en: Spinner
hr: Puls okretanja
