plymouth 0.9.5 - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
pt: %d%% concluído

en: Installing Updates...
pt: A instalar as atualizações...

en: Do not turn off your computer
pt: Não desligue o computador

en: Upgrading System...
pt: A atualizar o sistema...

en: Upgrading Firmware...
pt: A atualizar o "firmware"
