plymouth 0.9.5 - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
ro: %d%% complet

en: Installing Updates...
ro: Se instalează actualizări…

en: Do not turn off your computer
ro: Nu deconectați calculatorul

en: Upgrading System...
ro: Se înnoiește sistemul…

en: Upgrading Firmware...
ro: Se înnoiește microcodul…

en: Spinner
ro: Titirez
