plymouth 0.9.5 - en to ie translation catalogue (6 entries)

en: %d%% complete
ie: %d%% compleet

en: Installing Updates...
ie: Installante actualisamentes...

en: Do not turn off your computer
ie: Ne extinte vor computator

en: Upgrading System...
ie: Actualisante li sistema...

en: Upgrading Firmware...
ie: Actualisante firmware...

en: Spinner
ie: Volante
