plymouth 0.9.5 - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
nl: %d%% voltooid

en: Installing Updates...
nl: Updates installeren…

en: Do not turn off your computer
nl: Schakel het apparaat niet uit

en: Upgrading System...
nl: Systeem upgraden…

en: Upgrading Firmware...
nl: Firmware upgraden…
