plymouth 0.9.5 - en to it translation catalogue (5 entries)

en: %d%% complete
it: %d%% completato

en: Installing Updates...
it: Installazione aggiornamenti...

en: Do not turn off your computer
it: Non spegnere il computer

en: Upgrading System...
it: Aggiornamento del sistema...

en: Upgrading Firmware...
it: Aggiornamento del firmware...
