pmount - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Error: label must not be empty
bs: Greska: Naslov nesmije biti prazan

en: Error: label too long
bs: Greška: Naslov predug

en: Error: invalid file system name '%s'
bs: Greška: nevažeći naziv sistema datoteka '%s'

en: Error: invalid device %s (must be in /dev/)
bs: Greška: nevažeći uređaj %s (mora biti u /dev/)

en: Error: could not execute pmount
bs: Greška: nemoguće izvršiti pmount

en: Error: could not connect to dbus: %s: %s
bs: Greška: nemoguće povezati na dbus: %s: %s

en: Error: could not get status of device
bs: Greška: nemoguće dobiti status uređaja

en: Error: could not open <sysfs dir>/block/
bs: Greška: nemoguće otvoriti <sysf dir>/block/

en: Error: could not open <sysfs dir>/block/<device>/
bs: Greška: nemoguće otvoriti <sysf dir>/block/<device>/

en: Error: device %s does not exist
bs: Greška: uređaj %s ne postoji

en: Error: %s is not a directory
bs: Greška: %s nije direktorij

en: Error: could not open directory
bs: Greška: nemoguće otvoriti direktorij

en: Error: directory %s is not empty
bs: Greška: direktorij %s nije prazan
