pmount - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Error: label must not be empty
el: Σφάλμα: η ετικέτα δεν πρέπει να είναι κενή

en: Error: label too long
el: Σφάλμα: η ετικέτα είναι πολύ μεγάλη

en: Error: '/' must not occur in label name
el: '/' δε πρέπει να υπάρχει στο όνομα της ετικέτας

en: Error: device name too long
el: Σφάλμα: Το όνομα της συσκευής είναι πολύ μεγάλο

en: Error: invalid file system name '%s'
el: Σφάλμα: μη έγκυρο σύστημα αρχείων '%s'
