pmount - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Error: label must not be empty
eu: Errorea: etiketa ezin da utzik egon

en: Error: label too long
eu: Errorea: etiketa luzeegia

en: Error: '/' must not occur in label name
eu: Errorea: ezin da '/' agertu etiketa izenean

en: Error: could not drop all uid privileges
eu: Errorea: ezin izan dira uid pribilegioak bota

en: Error: could not execute mount
eu: Errorea: ezin izan da mount abiarazi

en: Internal error: mount_attempt: given file system name is NULL
eu: Barne errorea: mount_attempt: emandako fitxategi sistema utzik dago

en: Error: invalid file system name '%s'
eu: Erroea: baliogabeko sistema-fitxategi izena '%s':

en: Error: invalid umask %s
eu: Errorea: baliogabeko umask-a %s

en: Error: invalid charset name '%s'
eu: Errorea: baliogabeko karaktere-joko izena '%s'

en: Error: could not delete mount point
eu: Errorea: ezin izan da muntaketa puntua ezabatu

en: Error: could not execute pmount
eu: Errorea: ezin izan da pmount abiaraza
