pmount - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: Usage:
    
    %s [options] <device> [<label>]
    
      Mount <device> to a directory below %s if policy requirements
      are met (see pmount(1) for details). If <label> is given, the mount point
      will be %s/<label>, otherwise it will be %s<device>.
      If the mount point does not exist, it will be created.
nl: Gebruik:
    
    %s [opties] <apparaat> [<label>]
    
      Mount <apparaat> in een map onder %s als aan de beleidsvoorwaarden wordt
      voldaan (zie pmount(1) voor details). Als <label> is opgegeven, zal het
      mountpoint %s/<label> zijn. Anders wordt het %s/<apparaat>.
      Als het mountpoint niet bestaat zal het worden aangemaakt.

en: %s --lock <device> <pid>
      Prevent further pmounts of <device> until it is unlocked again. <pid>
      specifies the process id the lock holds for. This allows to lock a device
      by several independent processes and avoids indefinite locks of crashed
      processes (nonexistant pids are cleaned before attempting a mount).
nl: %s --lock <apparaat> <pid>
      Voorkom verdere pmounts van <apparaat> totdat dit weer ongedaan gemaakt
      wordt. <pid> specificeert het proces waar deze lock voor geldt. Hierdoor 
      kunnen verschillende processen een apparaat locken en worden oneindige
      locks door vastgelopen processen voorkomen. (Niet bestaande PID's worden 
      verwijderd voordat een mount gedaan wordt.)

en: %s --unlock <device> <pid>
      Remove the lock on <device> for process <pid> again.
nl: %s --unlock <apparaat> <pid>
      Verwijder de lock op <apparaat> voor proces <pid> weer.

en: Options:
      -r          : force <device> to be mounted read-only
      -w          : force <device> to be mounted read-write
      -s, --sync  : mount <device> with the 'sync' option (default: 'async')
      --noatime   : mount <device> with the 'noatime' option (default: 'atime')
      -e, --exec  : mount <device> with the 'exec' option (default: 'noexec')
      -t <fs>     : mount as file system type <fs> (default: autodetected)
      -c <charset>: use given I/O character set (default: 'utf8' if called
                    in an UTF-8 locale, otherwise mount default)
      -u <umask>  : use specified umask instead of the default (only for
                    file sytems which actually support umask setting)
     --passphrase <file>
                    read passphrase from file instead of the terminal
                    (only for LUKS encrypted devices)
      -d, --debug : enable debug output (very verbose)
      -h, --help  : print help message and exit successfuly
      --version   : print version number and exit successfully
nl: Opties:
      -r          : forceer mounten van <apparaat> als alleen-lezen
      -w          : forceer mounten van <apparaat> als lezen-schrijven
      -s, --sync  : mount <apparaat> met 'sync' optie (standaard: 'async')
      --noatime   : mount <apparaat> met 'noatime' optie (standaard: 'atime')
      -e, --exec  : mount <apparaat> met de 'exec' optie (standaard: 'noexec')
      -t <fs>     : mount als bestandssysteemtype <fs> (standaard: automatisch)
      -c <charset>: gebruik opgegeven I/O karakterset (standaard: 'utf8' 
                    indien aangeroepen vanuit een UTF-8 locale, anders
                    met standaard karakterset mounten)
      -u <umask>  : gebruik opgegeven umask in plaats van de standaard (alleen 
                    voor bestandssystemen die werkelijk umask instelling 
                    ondersteunen)
     --passphrase <bestand>
                    lees wachtwoord uit bestand in plaats van de terminal
                    (alleen voor LUKS versleutelde apparaten)
      -d, --debug : debug uitvoer aanzetten (zeer veel tekst)
      -h, --help  : Hulp tekst weergen en succesvol afsluiten
      --version   : Versienummer weergeven en succesvol afsluiten

en: Error: label must not be empty
nl: Fout: label mag niet leeg zijn

en: Error: label too long
nl: Fout: label is te lang

en: Error: '/' must not occur in label name
nl: Fout: '/' mag niet in de labelnaam niet voorkomen

en: Error: device name too long
nl: Fout: apparaatnaam is te lang

en: Error: could not drop all uid privileges
nl: Fout: kon niet alle uid privileges loslaten.

en: Error: could not execute mount
nl: Fout: kon mount niet uitvoeren

en: Internal error: mount_attempt: given file system name is NULL
nl: Interne fout: mount_attempt: opgegeven naam voor het bestandssysteem is NULL

en: Error: invalid file system name '%s'
nl: Fout: ongeldige bestandssysteemnaam '%s'

en: Error: invalid umask %s
nl: Fout: ongeldige umask %s

en: Error: invalid charset name '%s'
nl: Fout: ongeldige karaktersetnaam: '%s'

en: Error: cannot lock for pid %u, this process does not exist
nl: Fout: kan pid %u niet locken, dit proces bestaat niet

en: Error: could not create pid lock file %s: %s
nl: Fout: kon geen lockbestand maken %s: %s

en: Error: could not remove pid lock file %s: %s
nl: Fout: kon pid lockbestand %s: %s niet verwijderen

en: Error: do_unlock: could not remove lock directory
nl: Fout: do_unlock: kon lock directory niet verwijderen

en: Error: this program needs to be installed suid root
nl: Fout: dit programma moet als suid root geïnstalleerd worden.

en: Internal error: getopt_long() returned unknown value
nl: Interne fout: getopt_long() meldde een onverwachte waarde.

en: Warning: device %s is already handled by /etc/fstab, supplied label is ignored
nl: Waarschuwing: apparaat %s wordt al gebruikt door /etc/fstab, het opgegeven wordt genegeerd

en: Error: could not determine real path of the device
nl: Fout: kon werkelijke pad naar apparaat niet bepalen

en: Error: invalid device %s (must be in /dev/)
nl: Fout: ongeldig apparaat %s (moet in /dev/ staan)

en: Error: could not decrypt device (wrong passphrase?)
nl: Fout: kon apparaat niet decoderen (verkeerd wachtwoord?)

en: Error: mapped device already exists
nl: Fout: Gemapte apparaat bestaat reeds

en: Error: could not lock the mount directory. Another pmount is probably running for this mount point.
nl: Fout: kon de mountdirectory niet locken. Waarschijnlijk draait er een andere pmount voor dit mountpoint.

en: Error: could not delete mount point
nl: Fout: kon mountpoint niet verwijderen

en: Internal error: mode %i not handled.
nl: Interne fout: kan niet overweg met mode %i .

en: pmount-hal - execute pmount with additional information from hal
    
    Usage: pmount-hal <device> [pmount options]
    
    This command mounts the device described by the given device or UDI using
    pmount. The file system type, the volume storage policy and the desired label
    will be read out from hal and passed to pmount.
nl: pmount-hal - pmount uitvoeren met aanvullende informatie vanuit hal
    
    Gebruik: pmount-hal <apparaat> [pmount opties]
    
    Dit commando mount het apparaat beschreven door het opgegeven apparaat of
    UDI met pmount. Het bestandssysteemtype, het opslag beleid en het gewenste
    label zullen worden gelezen vanuit hal en aan pmount doorgegeven.

en: Error: could not execute pmount
nl: Fout: kon pmount niet uitvoeren

en: Error: could not connect to dbus: %s: %s
nl: Fout: kon geen verbinding krijgen met dbus: %s: %s

en: Error: given UDI is not a mountable volume
nl: Fout: opgegeven UDI is geen apparaat dat gemount kan worden

en: Error: could not get status of device
nl: Fout: kon status van het apparaat niet verkrijgen

en: Error: could not get sysfs directory
nl: Fout: kon de sysfs map niet verkrijgen

en: Error: could not open <sysfs dir>/block/
nl: Fout: kon <sysfs map>/block/ niet openen

en: Error: could not open <sysfs dir>/block/<device>/
nl: Fout: kon <sysfs map>/block/<apparaat>/ niet openen

en: Error: device %s does not exist
nl: Fout: apparaat %s bestaat niet

en: Error: %s is not a block device
nl: Fout: %s is geen block device

en: Error: could not open fstab-type file
nl: Fout: kon bestand van type fstab niet openen

en: Error: device %s is already mounted to %s
nl: Fout: apparaat %s is al gemount onder %s

en: Error: device %s is not mounted
nl: Fout: apparaat %s is niet gemount

en: Error: device %s was not mounted by you
nl: Fout: apparaat %s was niet door u gemount

en: Error: device %s is not removable
nl: Fout: %s is geen verwisselbaar apparaat

en: Error: device %s is locked
nl: Fout: apparaat %s is gelockt

en: Error: mount point %s is already in /etc/fstab
nl: Fout: mountpoint %s staat al in /etc/fstab

en: Error: directory %s already contains a mounted file system
nl: Fout: directory %s bevat reeds een gemount bestandssysteem

en: Error: directory %s does not contain a mounted file system
nl: Fout: directory %s bevat geen gemount bestandssysteem

en: Usage:
    
    %s [options] <device>
      Umount <device> from a directory below %s if policy requirements
      are met (see pumount(1) for details). The mount point directory is removed
      afterwards.
    
    Options:
      -l, --lazy  : umount lazily, see umount(8)
      -d, --debug : enable debug output (very verbose)
      -h, --help  : print help message and exit successfuly
      --version   : print version number and exit successfully
nl: Gebruik:
    
    %s [opties] <apparaat>
      Umount <apparaat> uit een directory onder %s als aan de beleidsvereisten
      is voldaan (see pumount(1) voor details). De mountpointdirectory wordt
      achteraf verwijderd.
    
    Opties:
      -l, --lazy  : umount op een luie manier, see umount(8)
      -d, --debug : zet debug uitvoer aan (zeer veel tekst)
      -h, --help  : Hulptekst weergeven en succesvol afsluiten
      --version   : Versienummer weergeven en succesvol afsluiten

en: Internal error: could not determine mount point
nl: Interne fout: kon mountpoint niet bepalen

en: Error: mount point %s is not below %s
nl: Fout: mountpoint %s bevindt zich niet onder %s

en: Error: could not execute umount
nl: Fout: kon umount niet uitvoeren

en: Error: umount failed
nl: Fout: umount mislukt

en: Error: out of memory
nl: Fout: onvoldoende geheugen

en: Error: could not create directory
nl: Fout: kon directory niet aanmaken

en: Error: could not create stamp file in directory
nl: Fout: kon geen stamp bestand in directory aanmaken

en: Error: %s is not a directory
nl: Fout: %s is geen directory

en: Error: could not open directory
nl: Fout: kon directory niet openen

en: Error: directory %s is not empty
nl: Fout: directory %s is niet leeg

en: Error: '%s' is not a valid number
nl: Fout: '%s' is geen geldig nummer

en: Internal error: could not change to effective uid root
nl: Interne fout: kon niet omschakelen naar effectieve uid root

en: Internal error: could not change effective user uid to real user id
nl: Interne fout: kon effectieve uid niet omzetten naar werkelijke user id

en: Internal error: could not change to effective gid root
nl: Interne fout: kon niet omschakelen naar effectieve gid root

en: Internal error: could not change effective group id to real group id
nl: Interne fout: kon de effectieve groeps-id niet omzetten naar echte groeps-id
