pmount - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Error: label must not be empty
tr: Hata: etiket boş olmamalıdır

en: Error: label too long
tr: Hata: etiket çok uzun

en: Error: '/' must not occur in label name
tr: Hata: etiket isminde '/' işareti bulunmamalıdır

en: Error: device name too long
tr: Hata: cihaz adı çok uzun

en: Error: could not determine real path of the device
tr: Hata: cihazın gerçek yolu doğrulanamıyor
