pmount - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Error: label must not be empty
he: שגיאה: תווית אינה יכולה להיות ריקה

en: Error: label too long
he: שגיאה: תווית ארוכה מדי

en: Error: '/' must not occur in label name
he: שגיאה: שימוש בתו '/' בשם תוית אסור

en: Error: device name too long
he: שגיאה: שם ההתקן ארוך מדי

en: Error: could not drop all uid privileges
he: שגיאה: לא ניתן להסיר את כל הרשאות הקבוצה

en: Error: could not execute mount
he: שגיאה: לא ניתן לבצע עגינה

en: Internal error: mount_attempt: given file system name is NULL
he: שגיאה פנימית: ניסיון עגינה: שם מערכת הקבצים הנתונה הינו NULL

en: Error: invalid file system name '%s'
he: שגיאה: שם מערכת קבצים לא תקין '%s'

en: Error: could not determine real path of the device
he: שגיאה: לא ניתן לקבוע את המיקום הממשי של ההתקן

en: Error: mapped device already exists
he: שגיאה: התקן ממופה כבר קיים.

en: Error: could not delete mount point
he: שגיאה: לא מסוגל למחוק נקודת עגינה

en: Error: device %s does not exist
he: שגיאה: ההתקן %s לא נמצא

en: Error: could not open fstab-type file
he: שגיאה: לא ניתן לפתוח קובץ fstab-type

en: Error: device %s is already mounted to %s
he: שגיאה: ההתקן %s כבר עוגן ל %s

en: Error: device %s is not mounted
he: שגיאה: ההתקן %s לא מעוגן

en: Error: device %s is not removable
he: שגיאה: ההתקן %s אינו ניתן להסרה

en: Error: device %s is locked
he: שגיאה: ההתקן %s נעול

en: Error: directory %s already contains a mounted file system
he: שגיאה: תיקיה %s כבר מכילה מערכת קבצים שעוגנה

en: Error: directory %s does not contain a mounted file system
he: שגיאה: תיקיה %s אינה מכילה מערכת קבצים שעוגנה

en: Error: could not execute umount
he: שגיאה: לא ניתן לבצע umount

en: Error: umount failed
he: שגיאה: ביטול עגינה (umount) נכשל

en: Error: out of memory
he: שגיאה: קיים מחסור בזכרון

en: Error: could not create directory
he: שגיאה: לא ניתן ליצור תיקיה

en: Error: %s is not a directory
he: שגיאה: %s אינה תיקיה

en: Error: could not open directory
he: שגיאה: לא ניתן לפתוח תיקיה

en: Error: directory %s is not empty
he: שגיאה: התיקיה '%s' אינה ריקה

en: Error: '%s' is not a valid number
he: שגיאה: '%s' אינו מספר תקין
