Poedit 1.6 - en to be@latin translation catalogue (68 entries)

en: (Use default language)
be@latin: (Užyj zmoŭčanuju movu)

en: Language selection
be@latin: Vybar movy

en: You must restart Poedit for this change to take effect.
be@latin: Kab źmieny byli zachavanyja, treba ŭruchomić prahramu Poedit znoŭ.

en: Language:
be@latin: Mova:

en: &Help
be@latin: &Dapamoha

en: Save changes
be@latin: Zapišy źmieny

en: Save
be@latin: Zapišy

en: Cancel
be@latin: Anuluj

en:  (modified)
be@latin:  (zmadyfikavany)

en: Purge deleted translations
be@latin: Ačyść ad nieŭžyvanych pierakładaŭ

en: Edit comment
be@latin: Redahuj kamentar

en: &Bookmarks
be@latin: &Zakładki

en: Form %i
be@latin: Forma %i

en: Failed command: %s
be@latin: Pamyłka zahadu: %s

en: Failed to merge gettext catalogs.
be@latin: Nie ŭdałosia spałuvyć katalahi gettext.

en: Whole words only
be@latin: Tolki cełyja słovy

en: Find in comments
be@latin: Znajdzi ŭ kamentaroch

en: Poedit - Catalogs manager
be@latin: Poedit – Kiraŭnik katalohaŭ

en: Create new translations project
be@latin: Stvary novy prajekt pierakładaŭ

en: Delete the project
be@latin: Vydal prajekt

en: Edit the project
be@latin: Redahuj prajekt

en: Update all
be@latin: Aktualizuj usie

en: Update all catalogs in the project
be@latin: Aktualizuj usie katalohi ŭ prajekcie

en: Total
be@latin: Usiaho

en: Untrans
be@latin: Niepierakł

en: Last modified
be@latin: Niadaŭna zmadyfikavana

en: Select directory
be@latin: Abiary kataloh

en: Directories:
be@latin: Katalohi:

en: <unnamed>
be@latin: <bieznazoŭny>

en: Confirmation
be@latin: Paćvierdžańnie

en: &Edit
be@latin: &Redahuj

en: Undo
be@latin: Viarni

en: Delete
be@latin: Vydal

en: &View
be@latin: &Vyhlad

en: Always change focus to text input field
be@latin: Zaŭždy pierachodź da pola ŭvodu tekstu

en: Never let the list of strings take focus. If enabled, you must use Ctrl-arrows for keyboard navigation but you can also type text immediately, without having to press Tab to change focus.
be@latin: Nikoli nie davaj fokus śpisu radkoŭ. Kali ŭklučana, treba karystacca Ctrl+strełkami dla navihacyi z klavijatury, ale možna taksama ŭvodzić tekst adrazu, biez naciskańnia Tab, kab źmianić fokus.

en: Change UI language
be@latin: Źmiani movu interfejsu

en: Translation Memory
be@latin: Pamiać pierakładaŭ

en: Paths
be@latin: Ściežki

en: Comment:
be@latin: Kamentar:

en: Edit project
be@latin: Redahuj prajekt

en: Project name:
be@latin: Nazva prajektu:

en: Browse
be@latin: Prahladaj

en: Add directory to the list
be@latin: Dadaj kataloh u śpis

en: &File
be@latin: &Fajł

en: Catalogs &manager
be@latin: &Kiraŭnik katalohaŭ

en: &Close
be@latin: Za&čyni

en: &Save
be@latin: &Zapišy

en: Edit &comment
be@latin: Redahuj &kamentar

en: &Purge deleted translations
be@latin: &Ačyść ad nieŭžyvanych pierakładaŭ

en: List of extensions separated by semicolons (e.g. *.cpp;*.h):
be@latin: Śpis pašyreńniaŭ, padzielenych znakam ';' (naprykład: *.cpp;*.h):

en: Invocation:
be@latin: Vyklik:

en: An item in keywords list:
be@latin: Abjekt u śpisie klučavych słovaŭ:

en: This will be attached to the command line once
    for each keyword. %k expands to the keyword.
be@latin: Heta budzie dałučana da zahadnaha radka
    dla kožnaha klučavoha słova. %k razhortvaje klučavoje słova.

en: An item in input files list:
be@latin: Abjekt u śpisie ŭvachodnych fajłaŭ:

en: This will be attached to the command line once
    for each input file. %f expands to the filename.
be@latin: Heta budzie dadadziena da zahdanaha radka
    dla kožnaha ŭvachodnaha fajłu. %f razhortvaje nazvu fajłu.

en: Source code charset:
be@latin: Kadavańnie kryničnaha kodu:

en: Project name and version:
be@latin: Nazva prajektu i versija:

en: Charset:
be@latin: Nabor znakaŭ:

en: Base path:
be@latin: Asnoŭnaja ściežka:

en: Update summary
be@latin: Aktualizuj padsumavańnie

en: New strings
be@latin: Novyja frazy

en: Obsolete strings
be@latin: Sastarełyja frazy

en: (0 new, 0 obsolete)
be@latin: (0 novych, 0 sastarełych)

en: Open
be@latin: Adčyni

en: Edit
be@latin: Redahuj

en: New
be@latin: Novy

en: &Open...
be@latin: &Adčyni...
